Kripto HaberleriAltcoinYarın Tesla Yatırımcı Günü Var! Dogecoin Yatırımcılarını Ne Bekliyor?

Yarın Tesla Yatırımcı Günü Var! Dogecoin Yatırımcılarını Ne Bekliyor?

Tesla Yatırımcı Günü'nün Dogecoin fiyatına etkisi ne olacak?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın elektrikli araç devi Tesla, 1 Mart 2023’te kendisi için önemi bir gün olan yatırımcı günü etkinliği düzenleyecek.

Tesla kurucusu Elon Musk, bu etkinliğin insanlar ve dünyadaki yaşam için önemli olduğunu ve gelecek için iyi umut ve pozitiflik mesajı olacağını söyledi.

Tesla’nın 1 Mart’ta gerçekleşmesi beklenirken, yatırımcı gününün Elon Musk’ın desteklediği popüler mem token Dogecoin’e olan etkisi de gündeme geldi.

Tesla’nın yatırımcı gününden bir gün önce hareketlenen DOGE, ilk 10 kripto para arasında yer alan Polygon (MATIC) ve Binance USD’yi (BUSD) geçerek sekizinci sıraya yükseldi.

Bu bağlamda, pek çok Dogecoin kullanıcısı Tesla’nın Yatırımcı Günü’nün DOGE fiyatını yükseltebileceğini ve bir boğa rallisi yaşanabileceğine inanıyor.

Zira Betterthanbing isimli bir twitter kripto fenomeni dün yaptığı paylaşımda Tesla Yatırımcı Günü’ne atıf yaparak Dogecoin paylaşımı yaptı.

1 Mart’ın DOGE için önemli olduğuna dikkat çeken kripto fenomeni şunları söyledi:

“Bana deli diyebilirsin ama 1 Mart DOGE için harika bir gün gibi görünüyor.

Bu yıl için bir katalizör olarak Tesla’nın Yatırımcı Günü var! 2021 ve 2022 için ekteki çizelgelere bakın.

Dogecoin Elon Musk ve Tesla sayesinde yakında Ay’a gidecek. Yardımınız için teşekkürler.”

Elon Musk’ın Dogecoin’e olan sürekli desteği ve sevgisi ile Tesla’nın yatırımcı günü birlikte değerlendirildiğinde DOGE’nin yeni zirvelere ulaşması mümkün gözükürken, DOGE’nin yükselişinin sürdürülebilir olup olmadığını zaman gösterecek.

Son 24 saatte %0,54 oranında artış kaydeden Dogecoin yazım esnasında 0,08128 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları