XRP

Yatırımcıların Ripple’a Tepkisi Azalmıyor, Artıyor!

Ripple her dönemde bazı yatırımcılardan ve bazı insanlardan tepki çekmişti. Ancak hiç bu kadar büyük bir tepki almamıştı.

Kripto para birimi yatırımcıları son yılların en büyük kayıplarından birisi olarak gördükleri Ripple ile ilgili olarak şirketin kendi kripto parası XRP’nin değerini yaptığı satışlar ile bilinçli bir sebeple düşürdüğünü iddia ediyorlar. Ripple ise sürekli bu iddiaların doğru olmadığını ve satışların ilk baştan beri devam ettiğine değiniyor. Ancak yatırımcıların bir bölümü bu konuda Ripple’ın açıklamalarının da doğru olmadığını düşünüyorlar.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine göre XRP’nin tüm hakları Ripple’a ait ve şirket bugün isterse üretimi durdurabilir, üretimi arttırabilir veya XRP satışlarını daha fazla arttırabilir. Tüm bunlar XRP’nin kullanıcı yatırımcıların gözünde değersiz ve güvensiz hale gelmesine sebep olurken 0.21 dolardan kendisine alıcı bulan XRP’nin bu dönemden sonra daha fazla zorlanabilecek olduğu tahmin ediliyor.

0.00 dolara düşmesi beklenen ve 2020 yılında 0.00 doları göreceği iddia edilen XRP’de şimdilik piyasa hareketleri çok iyi görünmüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu