binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYeni Likidite Teklifi Terra (LUNA) Rallisini Tetikledi!

Yeni Likidite Teklifi Terra (LUNA) Rallisini Tetikledi!

Terra (LUNA) yeni teklif sundu, LUNA, LUNC USTC fiyatında büyük artışlar yaşandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Terra (LUNA), Terra’da stablecoin ve Cosmos (ATOM) token likiditesi oluşturmak için bir teklif önerdi.

Terraform Labs (TFL) 15 Şubat’ta yani bugün, Terra’da derin stabilcoin ve Cosmos token likiditesinin oluşturulması için USDC-USDT ve ATOM-LUNA likidite havuzu (LP) tokenlerinin beyaz listeye alınmasına yönelik bir teklif sundu.

Teklif onaylanırsa belirtilen stabilcoinler, Alliance varlıkları olarak Astroport likidite protokolü tarafından beyaz listeye alınacak, TFL, Alliance varlıklarını eklemeden önce istikrarlı bir USDC-USDT havuzu ve bir ATOM-LUNA PCL havuzu oluşturmak için Astroport katılımcılarıyla işbirliği yapacak.

Bu noktada bu teklifin, Terraform Labs CEO’su (CEO) Chris Amani’nin Cosmos’taki en derin stablecoin likiditesine sahip olma planıyla uyumlu olduğu belirtildi.

Terraform Labs ayrıca ilerleyen dönemde TIA-LUNA, DYDX-LUNA gibi diğer likidite havuzları ve daha fazlası için yeni tekliflerin sunulacağı da açıklandı.

Bu haberin ardından Terra (LUNA), LUNC ve USTC fiyatı yükseliş yaşadı. LUNA ve LUNC son 24 saatte yaklaşık %13 artış kaydederken, USTC %35 artış kaydetti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail