HaberlerXRP

Yeni Ortaklık Haberi Ripple (XRP) İçin Beklenen Boğa Sezonunu Başlatabilir Mi?

Ripple ortağı InstaReM'in SBM Bank ile ortaklık kurduğu haberi XRP fiyatını harekete geçirdi.

Son dönemdeki yükselişiyle yeniden 3.lüğe yerleşen XRP, Hindistan’dan gelen son ortaklık haberinin ardından yüzde 10 değerlenerek 0.30 dolar barajını aştı.

Bugün paylaşılan bir haberle Ripple’ın ortaklarından biri olan ve finansal teknoloji firması Nium’un altında hizmet veren InstaReM’in Hindistan’daki SBM Bank ile ortaklık kurduğu açıklandı. Her iki tarafın da söz konusu ortaklığa adım atmasındaki en büyük neden ödeme koridorlarını geliştirmek ve para transferlerini hızlandırabilmek.

Bu haberle XRP fiyatı da harekete geçerek yeniden 0.30 doların üzerine çıktı. Bu yükselişin altında ise InstaReM’in RippleNet teknolojisinden yararlanıyor oluşu yatıyor.

Banka bundan böyle yeni açtığı ödeme koridorlarında Ripple altyapısı kullanacak. Tabii bu durum daha fazla XRP kullanımına işaret etmekte. Ünlü kripto değerin bu hızla yükselmeye devam etmesi halinde ise 0,33 dolara kadar çıkması ve buradaki önemli direnç noktasını kırması mümkün olabilir. Bu da XRP için yeni bir boğa sezonu anlamına geliyor.

XRP için daha önce bahsettiğimiz önemli seviyelere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

İlgili Haber
Ripple (XRP) Fiyatı Bitcoin'i Takip Edebilir ve 0.30 Dolara Ulaşabilir Mi? Bu Anahtar Seviyelere Dikkat Edin!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu