binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYeni Piyasaya Sürülen Memecoin Bir Günde 300 Milyon Dolar Piyasa Değerine Ulaştı,...

Yeni Piyasaya Sürülen Memecoin Bir Günde 300 Milyon Dolar Piyasa Değerine Ulaştı, Base Ağında Rekor Kırdırdı!

Base ağında yeni piyasaya sürülen bir memecoinin piyasa değeri bir gün içerisinde 300 milyon doları aştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

cc0 NFT mfers NFT koleksiyonu kurucusu Sartoshi, bu sabah erken saatlerde Base ağında mfercoin isimli bir memecoin piyasaya sürdü. Yeni coin, mfer NFT sahiplerine airdrop olarak dağıtıldı.

Mfercoin’in piyasa değeri şimdiden 300 milyon doları aştı ve işlem hacmi 76 milyon doları geçti. mfer NFT’nin taban fiyatı son 24 saat içinde %60’ın üzerinde önemli bir artış göstererek 0.6 ETH’nin üzerine çıktı.

Bununla birlikte söz konusu memecoin herhangi bir kullanım alanı ya da içsel değerden yoksun ve fiyatı tamamen spekülasyonlara dayanarak artıp azalıyor. Buna ek olarak anonim bir geliştirici tarafından piyasaya sürüldüğü için rugpull dolandırıcılığı ihtimali de bulunuyor. Bu yüzden diğer tüm memecoinlerde olduğu gibi dikkatli olmakta fayda var.

İlgili Haber  Önümüzdeki Dönem Bitcoin (BTC) İçin Neler Bekleniyor? Tanınmış Analist Yorumladı

Mart ayının sonuna yaklaşılırken, kripto para borsası Coinbase tarafından geliştirilen katman iki blockchain’i Base’deki faaliyet, günlük işlemlerin ve alım satım hacimlerinin rekor seviyelere yükselmesiyle güçlü kalmaya devam ediyor. Base, 29 Mart’ta yeni memecoinin de etkisiyle 2.27 milyon işlem kaydederek tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Günlük faaliyetlerdeki bu artış, 18 Mart’ta kaydedilen yaklaşık 9.59 milyon işlemle Base’deki haftalık işlemlerin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının ardından geldi.

Base’in haftalık ağ geliri de 18 Mart’ta yeni bir rekor kırdı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail