binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinÖnümüzdeki Dönem Bitcoin (BTC) İçin Neler Bekleniyor? Tanınmış Analist Yorumladı

Önümüzdeki Dönem Bitcoin (BTC) İçin Neler Bekleniyor? Tanınmış Analist Yorumladı

Bitcoin fiyatı son günlerde konsolide olurken önümüzdeki dönemde hangi hareketler bekleniyor. Analist yorumladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tanınmış kripto para analisti Michaël van de Poppe, yaptığı açıklamasında Bitcoin’in son durumu hakkında konuştu.

Analiste göre BTC fiyatı yarılanma (halving) öncesinde beklendiği gibi büyük bir yükseliş yaşadı ve hatta daha önceki yarılanmalardan bile daha iyi bir performans sergiledi.

Van de Poppe, bu döngü içerisinde Bitcoin fiyatının 300.000 dolar ila 600.000 dolara ralli yaşayabileceğini ve buraların zirve noktası oluşturabileceğini söyledi. Mevcut durumda kripto para dünyası, yaklaşık olarak 21 gün sonra gerçekleşecek olan yarılanma olayını heyecanla bekliyor.

Son haftalarda konuşulmaya başlanan 100.000 dolar hedefi için ise analist aceleci davranmıyor. Analist, bu hedefin ani bir şekilde gerçekleşmeyeceğini, 4 yıllık BTC fiyat döngüsünün halen geçerli olduğunu söylüyor. Analiste göre 60.000 dolar civarındaki bölgeler destek, mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın bölgeler ise direnç noktası olmaya devam edecek.

İlgili Haber  Bitcoin'de Yarılanmaya (Halving) Son 21 Gün! Saat Kaçta Gerçekleşecek ve Neler Bekleniyor? İşte Cevaplar

Buna ek olarak genel kripto para piyasası piyasa değeri hakkında da konuşan analist, rallinin devam etmesinden önce bir süre konsolidasyon aşamasında kalabileceğimizi savundu.

Altcoin tarafında ise Van de Poppe, Ethereum ekosistemindeki kripto paraların iyi bir performans göstermesinin beklediğini, bunlar arasında ATOM ve DOT’un bulunduğunu açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail