HaberlerSatoshi Nakamoto

Yine Konuştu! John McAfee: Satoshi’yi Biliyorum, Az Az, Biraz Biraz Açıklayacağım!

Ne dediğine kendisi bile inanmayan açıklamları ile tanınan John McAfee yine açıklama yaptı.

Absürt, gerçekdışı açıklamaları ile Washington’u terk etmek zorunda kalan ve Amerikan hükümetinin üst düzey kurumlarını gerçekdışı iddialar ile aşağılaması, Amerikan hükümetinden vergi kaçırması sonrasında kadın kılığına girerek ABD’yi terk eden John McAfee, bugün yine konuştu. İnsanları bir dönem kendisinden bıktıran, kendisinin Amerikan ajanları tarafından Bitcoin hakkında açıklamalar yapıyor diye vurulduğunu ve öldürülmek istendiğini bile absürt olarak iddia eden John McAfee, bugün yeni absürtün ötesinde iddiası ile gündeme damgasını vurdu.

Amerikan kripto para yatırımcılarının ”sadece konuşuyor, konuşmakla kalmıyor hayal dünyasının üzerine çıkıyor” diyerek eleştirdiği ve dikkate almadığı John McAfee, Bitcoin ve kripto paraların yaratıcısı olan Satoshi Nakamoto ismini tanıdığını ve bu kişinin tek kişi olmadığını, bir grubun adı olduğunu iddia etti.

Whitepaper’ın sadece tek kişi tarafından yazıldığını ve bu kişinin ABD’de ikamet ettiğini iddia eden John McAfee, gerçek Satoshi Nakamoto kimliğini açıklamaz ise kendisinin bu kişinin kimliğini az az, yavaş yavaş, biraz biraz (ne alaka olduğunu sizin gibi bizde anlamadık) açıklayacağı tehdidinde bulundu. Amerikan yönetimini hedef alan ve kendisinin Amerikan Başkanı bile olacak olduğunu iddia eden, yaşlı yaşına rağmen ”yalan söylemekten” çekinmediği belirtilen John McAfee’nin bu açıklamalarınında yalan olduğu iddia edildi.

Satoshi Nakamoto’nun kimliğinin sadece FBI ve CIA tarafından bilindiği yönünde bazı bilgiler bulunurken, kripto paraların arkasında Amerikan hükümetinin olduğu bile iddia ediliyor. Ancak Amerikan hükümetinden bugüne dek bu konularda üstü kapalı 1-2 cevap dışında pek bir açıklama yapılmış değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu