XRP

Yükseliş Sırası Ripple’da (XRP) Mı? Ünlü Analist Ne Düşünüyor?

Bir süredir yükselişte olan XRP, artık emin adımlarla aşama kaydetmeye devam ediyor.

An itibari ile 0,30 doların üzerinden işlem gören ünlü kripto değer XRP artık yükseliş sırasının kendisinde olduğu gösteren bir tavır çiziyor. Bu noktada herkesin gözü XRP’de iken ünlü analistlerden de kripto değerle ilgili çeşitli fiyat tahminleri gelmeye devam ediyor.

Kripto dünyasının tanınan analistlerinden Luke Martin yayınlamış olduğu tweetlerle XRP’nin daha iyi bir performans göstermesini beklediğini dile getirdi. Öyle ki ünlü analiste göre XRP’nin değerinin yüzde 30 daha fazla olması gerekiyor.

Martin, ETH, EOS ve ADA’daki yükselişin ardından sıranın artık XRP’ye geldiğini düşündüğünü dile getirdi.

Ayrıca son dönemde birçok analist 0,30 dolar direncinin geçilmesinden sonra XRP’de ciddi yükselişlerin görülebilecek olduğunu ifade ediyordu. An itibarı ile bu direnci kırmaya çalışan XRP, eğer Bitcoin’deki yükselişler devam ederse çok ciddi fiyat artışlarına gebe olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu