Kripto HaberleriHaberlerYüzde 50 Bonus İçin Dogetti'yi Alın: Shiba Inu ve Dogecoin'den Hızlı İlerlemek...

Yüzde 50 Bonus İçin Dogetti’yi Alın: Shiba Inu ve Dogecoin’den Hızlı İlerlemek İçin Yarışıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimleri için pazar eğilimleri sürekli değişiyor, bazı madeni paralar yeni zirvelere ulaşırken diğerleri değerini korumakta zorlanıyor.

Oldukça popüler olan iki kripto para olan Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE), önemli bir büyüme yaşamak için mücadele ediyor. Memden ilham alan DOGE madeni para ailesinin en yeni üyesi olan Dogetti (DETI), satış öncesi başarısı ve yaygın çekiciliği nedeniyle kripto para birimi analistlerinin ve yatırımcıların umutlarının çok ötesinde performans gösterdi.

Ön satışın sadece ikinci aşamasında 62 bin dolarlık etkileyici büyümesiyle, kripto eleştirmenleri, Dogetti’nin şu anda mevcut olan diğer DOGE ilham veren tokenlerin yerini alacağını tahmin ediyor.

Dogecoin ve Shiba Inu, Mem Uzayındaki Zaferi Yeniden Yapacak

Kripto para piyasası mem paralarına, özellikle de Dogecoin’e (DOGE) büyük ilgi gösterdi. Kripto para piyasası tarihindeki en popüler mem paralarından biri Dogecoin’dir (DOGE). En iyi mem parası en yüksek piyasa değerine sahiptir ve diğer birçok mem parası için bir katalizör görevi görmüştür.

2021’in başlarında Dogecoin, önde gelen kişilerin ve sosyal medya fenomenlerinin desteği nedeniyle keskin bir değer artışı yaşadı. DOGE, 2020’deki 0,001 $’lık dip seviyesinden 2021’de 0,60 $’ın üzerindeki zirvesine hızlı bir yükseliş gördü.

Dogecoin’in fiyatı, ayı piyasası etkisini gösterdikçe istikrarlı bir şekilde düştü ve Eylül 2021’e kadar değerinin %70’inden fazlasını kaybetti. Bu yazı itibariyle, 1 Dogecoin 0,07 $’a eşittir.

Katil Doge adayı Shiba Inu (SHIB), Shiba Inu platformunda iyileştirmeler yaparak zirvedeki konumunu korumak için de mücadele ediyor. SHIB pahalı olmamasına rağmen, piyasa değeri açısından en büyük ikinci memedir. CoinMarket’e göre Shiba Inu son yedi günde %4 değer kazandı. Topluluk gelişimini iyileştirmek ve daha uzun vadeli sürdürülebilirliği sağlamak için proje geliştiricileri, Shiba ekosistemine NFT’ler ve DeFi yardımcı programları getiriyor.

Dogetti, Son Teknoloji Teklifleriyle Meme Alanına Hükmediyor

Yeni ERC-20 belirteci Dogetti (DETI) yakında mem madeni para piyasasına girmek istiyor. Ethereum (ETH) ağı üzerine inşa edilen DETI, Ethereum’un (ETH) sağladığı tüm avantajlara erişebilir.

Mem Coin’in birkaç hafta önce başlayan ön satışı yaklaşık 7,5 milyar token sattı. Mem parası neredeyse 2. aşama ön satış hedefinde ve yakında bir sonraki seviyesine geçecek. Bir mafya köpeği temasına ve gerçek dünya yardımcı programlarına ve işlevlerine sahip bir kripto para birimi olan Dogetti, belirgin bir şekilde yeni bir algıya sahip.

Ayırt edici özelliği, merkezi olmayan yaklaşımı ve Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kripto para birimlerine benzer blok zinciri tabanlı çalışmasıdır. Bu, merkezi bir mülkiyet olmaksızın tamamen güvenli ve şeffaf olduğu anlamına gelir ve ağı içinde eşitlik ve güveni teşvik ederek bu modeli sürdürmeyi amaçlar. Dogetti’nin arzı yüksek, düşük maliyetli bir yatırım olması, arz ve talep arasında bir denge oluştururken fiyat istikrarını sağlaması da ürünün bir diğer özgün yönüdür.

Meme parasının topluluk üyelerine pasif gelir fırsatları sunması ve mevcut ve potansiyel sahipler için değerli bir varlık olması bekleniyor. DETI tarafından işlemin %2’sinin sahiplerine iade edildiği %2’lik bir yansıma protokolü sunulmaktadır. Ek olarak, her işlemin %2’si, piyasadaki en iyi oyuncular arasında oldukça popüler olan yardım cüzdanına eklenecek.

Kripto varlığı, kullanıcılara tam kontrol sağlayan ve Dogetti’nin DogettiDAO aracılığıyla gelişimini etkileyecek kararlarda söz sahibi olan işlevlerle donatılıyor.

Öte yandan Dogetti (DETI) ön satış döneminde, yeni aile üyelerine %50 bonus sunuyor. Token sahipleri, DON50 bonus kodunu kullanırken $DETI’nin %50’sini almaya hak kazanacaktır.

Daha fazla bilgi için:

Ön satış: https://dogetti.io/how-to-buy
Web sitesi: https://dogetti.io/
Telgraf: https://t.me/Dogetti
Twitter: https://twitter.com/_Dogetti

Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları