binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnaliz1.000 BTC Üstü Dev Balinalar Şu Sıralar Hangi Davranıştalar? Bitcoin Topluyorlar Mı...

1.000 BTC Üstü Dev Balinalar Şu Sıralar Hangi Davranıştalar? Bitcoin Topluyorlar Mı Satıyorlar Mı? Analist Açıkladı

Kripto para analisti Ali Martinez yaptığı son açıklamada Bitcoin balinalarının davranışları hakkında konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Deneyimli kripto para analisti Ali Martinez yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, Bitcoin balinalarının davranışlarına ve genel BTC piyasasına ışık tuttu.

Analiste göre kripto balinalarının davranışları şu anda karışık ve bazıları alım yaparken diğerleri son fiyat hareketlerinden faydalanmak için satış yapıyor.

Martinez bununla birlikte, en büyük balina grubuna, yani 1.000 ila 100.000 BTC’ye sahip olanlara odaklanıldığında, net bir birikim eğilimi görüyor. Analiste göre bu model boğa piyasaları için tipik ve bu büyük cüzdanlar arasında olumlu bir görünüme işaret ediyor.

Analiste göre bu cüzdanlar BTC alımlarına 29.000 dolar civarında başladı ve fiyat 46.000 doları aştığında alımlarını hızlandırdı.

İlgili Haber  Son Dakika: Karadağ Yüksek Mahkemesi, Terra Kurucusu Do Kwon'un ABD'ye İadesine Karar Verdi!

Diğer taraftan Martinez’e göre yatırımcılar tarafından fiyat formasyonlarını belirlemek için kullanılan popüler bir araç olan TD Sıralı göstergesi, Bitcoin 3 günlük grafiğinde bir satış sinyali gösteriyor. Analiste göre bu göstergenin düşüş sinyali verdiği son iki seferde BTC’nin %10’luk bir fiyat düzeltmesi yaşadığını belirtmek önemli. Bu durum, en büyük balinalar birikirken piyasanın hala kısa vadeli dalgalanmalar yaşayabileceğini gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail