binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin1.5 Trilyon Doları Yöneten Franklin Templeton'dan Bu Altcoin İçin Büyük Ralli Beklentisi!...

1.5 Trilyon Doları Yöneten Franklin Templeton’dan Bu Altcoin İçin Büyük Ralli Beklentisi! “İlk Üçe Girecek!”

1,5 trilyon doları yöneten küresel yatırım devi Franklin Templeton, Solana'nın Bitcoin (BTC) ve Ethereum'dan (ETH) sonra en büyük üçüncü kripto para olmaya hazır olduğunu iddia etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

FTX’in Kasım 2022’deki iflası sonrasında büyük bir çöküş yaşayan ancak 2023 yılında adeta yeniden küllerinden doğan Solana (SOL) Ocak 2023’ten bu güne %1500’ün üzerinde rekor artış kaydetti.

Yaklaşık 9,7 dolar seviyelerinden 157 dolar seviyesine çıkan SOL Mart ayı içerisinde 200 doların üzerine kadar çıktı.

Solana başarılı performansı sayesinde adından sıkça söz ettirirken, 1,5 trilyon doları yöneten küresel yatırım devi Franklin Templeton, Solana’nın Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) sonra en büyük üçüncü kripto para olmaya hazır olduğunu iddia etti.

Franklin Templeton analistleri tarafından hazırlanan yakın tarihli bir raporda, Solana ağının geçen yıl toplam ücretlerde ve merkezi olmayan borsa (DEX) hacimlerinde önemli artış yaşadığı ifade edildi.

Solana ağındaki büyümenin devam etmesini bekleyen analistler, ağda yaşanan sorunlara rağmen Solana ağının dayanıklı olduğunu belirtti.

Solana ağının dayanaklılığının yanında devam eden airdrop’ları ve SOL tabanlı mem tokenlerin başarısının da SOL fiyatına olumlu etki ettiğini belirten analistler, SOL’un ilk üç kripto para arasında olmak için güçlü bir şansı olduğuna dikkat çekti.

“Kripto para meraklıları, kriptodaki bir sonraki büyük şeyin ne olabileceğini merak ediyor.
Kesin cevabı bilmiyor olsak da, bunun Solana’da gerçekleşmesi ihtimalinin güçlü olduğunu düşünüyoruz.

Zira Solana ağı dayanıklılığı, devam eden airdrop’ları, mem token başarısı ve yaşadığı yeniden yükselişiyle ne kadar güçlü olduğunu kanıtladı.

Bu yüzden biz Solana’nın piyasadaki üçüncü en büyük kripto para birimi olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail