Bitcoin

“1 Gün Sonra Bitcoin Sonsuza Dek Yok Olabilir!”

Deutsche Bank tarafından yapılan olası senaryo tahminlerine göre Bitcoin her an ölüme hazır bekler durumda.

Deutsche Bank tarafından yaptırılan senaryo araştırmasına göre Deutsche Bank uzmanları Bitcoin’in ne zaman öleceği konusunda açıklama yaptılar. Açıklamada, lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili en olası senaryolar arasında Güneş patlaması ilk sıralarda gösterildi. Güneş patlamasının tüm Dünya’daki GPS sistemleri ve internete zarar vereceği, büyük oranda elektronik cihazların çalışmayacak olduğu ve GPS altyapısının çökebileceği konusunda uyarı yapıldı.

Uyarıya göre, internet ve enerji şebekeleri tamamen çökeceği için bir daha açılmasının yıllar sürebileceği ve en son 2 yüzyıl öncesinde yaşanan bu olayın bugün yaşanması durumunda çok ciddi ekonomik ve manevi sorunlar yaratacak olduğu açıklandı.

Enerji sistemleri çöktüğünde hastanelere bile enerji verilemeyecek olduğu belirtilirken, bu tür bir patlama durumunda Bitcoin altyapısı olan madenciliğin ve tüm sistemlerin çökebileceği senaryosu olacağı açıklandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
cenk

komik bir senaryo olmuş. bunun için bir de para mı harcamışlar acaba? 🙂

buna göre zaten göktaşı da düşebilir, büyük bir afette tüm dünya da tamamen iptal olabilir. yakın olasılıklar.

ki dedikleri kadar internet vs gitse bankaların da pek normal çalışabilecekleri şüpheli 🙂 o ortamda zaten para pul pek anlamlı olmayacak.

Muhammmed

Bankanın böyle saçma bi açıklama yapması Çok normal 😂


Başa dön tuşu