Bitcoin

100 Milyar Dolarlık Bitcoin’e Dokunmuyorlar!

Rakamlar 100 milyar dolar değerindeki Bitcoin'in 1 yıldır asla harcanmadığını gösteriyor.

Yakın zamanda BTC’nin fiyatının ne olacağı merak konusu olsa da bazıları kripto paralarını ‘unuttu’ bile. 1 yıl içerisinde 100 milyar dolar değerinde Bitcoin varlığına sahip olan cüzdan sahiplerinin tamamı kripto paralarına asla dokunmadılar ve hiçbir şekilde ne alım, ne satış yapmadılar. Kısa vadede bunların satış yapıp yapmayacakları konusunda soru işaretleri olsa da bu yatırımcıların büyük kısmının 20 bin dolar ve yakınında alım yapmış yatırımlar ve balinalar olabileceği tahmin ediliyor.

Net olarak neden satış yapmadıkları konusunda bir diğer iddia ise uzun vadeli olarak Bitcoin yatırımı yapmış olmalarına dayanıyor. Bazılarına göre bu yatırımcılar oldukça fazla uzun vadeli olarak yatırım yaptıkları için hiçbir şekilde kripto paralarına dokunmuyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu