coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberler120.000 Ethereum'luk Hack Yaşayan Şirket Kendi Tokenini Çıkaracağını Duyurdu ve Airdrop Müjdesi...

120.000 Ethereum’luk Hack Yaşayan Şirket Kendi Tokenini Çıkaracağını Duyurdu ve Airdrop Müjdesi Verdi!

Wormhole, kendi tokenlerini çıkaracağını ve W tokeni için bir airdrop yapacağını duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2022 yılında 120.000 Ethereum’luk hack olayıyla gündeme gelen çapraz zincir protokolü Wormhole, kendi tokenlerini çıkaracağını ve W tokeni için bir airdrop yapacağını duyurdu.

Wormhole yaptığı açıklamada çıkarılacak W tokeninin %82’sinin başlangıçta kilitleneceğini ve ardından dört yıllık bir süre boyunca airdrop yoluyla dağıtılacağını söyledi.

Wormhole ayrıca W tokeninin, başlangıçta 1,8 milyar dolaşımdaki arz ile piyasaya sürüleceğini ve maksimum 10 milyar arza sahip olacağını ifade etti.

Wormhole’nin son hamlesini değerlendiren uzmanlar W Token airdrop’unun tanıtılmasının daha fazla merkeziyetsiz olmak için bir adım olarak yorumlandı.

Geçtiğimiz Kasım ayında Wormhole 225 milyon dolarlık bir finansman turunu tamamlayarak 2,5 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaştı.

Finansman turuna katılan şirketler arasında Brevan Howard, Coinbase Ventures, Multicoin Capital ve Jump Trading yer almıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail