Altcoin

2022’de Hangi Altcoinlere Yatırım Yapmalı? Dev Kripto Para Borsası Açıkladı

Crypto.com, 2022 raporunu yayınladı.

Kısa sürede dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olmayı başaran Crypto.com, kesinlikle artık sektörün en önemlilerinden birisi konumunda.

Bu sebeple söz konusu kripto para borsası ve bunun çalışanları tarafından yapılan ileriye yönelik tahminler de büyük önem arz etmekte.

Crypto.com, 2022 yılına özel yayınladığı raporunda da direkt olarak spesifik kripto para birimlerinden bahsetmese de aslında hangi alanların büyüyeceğine yönelik ifadeler kullandı.

Borsanın araştırma ekibi, 2022 yılında uluslararası kripto para kullanıcılarının sayısının ilk defa 1 milyarı göreceğini düşünüyor.

Crypto.com artık ülkelerin bu kripto para kullanımı ile savaşamayacağını ve kripto para sektörüne yönelik daha dostane tavırlar görülebileceğini belirtmekte.

Aslında borsa tarafından yayınlanan verilere bakıldığında da 2021 yılında kripto para sektörünün ana akım kabulünün sonlara doğru nasıl hızlandığı görülebilmekte.

Uzmanlar, kripto paraların artık geleneksel finans portföyünün bir parçası olacağından da bir hayli emin.

Bitcoin ETF’i gibi ürünlerin piyasaya sürülmesi de bunu doğrulamakta.

2022 İçin Parlayacak Kripto Paralar

Peki Crypto.com ekibi 2022 yılında tam olarak hangi kripto para birimlerinin ciddi anlamda başarı elde edeceğini düşünüyor?

Uzmanlar, NFT’lerin yine patlamaya devam edeceğini ve Facebook’un Meta değişimi ile metaverse projelerinin 2022’ye damga vuracağını düşünmekte.

Bunlara BLOK, CEEK, RACA gibi projeler örnek verilebilir.

İlgili Haber
Adidas Metaverse Alanında 3 Kripto Para Projesi İle Ortaklık Kurdu!

Buna ek olarak 2022 yılına damga vuracak alanlar arasında bir de GameFi yani oyun odaklı finans projelerinin yer alacağı belirtilmekte.

Bunlara ise Axie Infinity ve Sandbox gibi projeler örnek olarak gösterilebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu