Kripto HaberleriBitcoin220.000$'lık Bitcoin Hedefinde Israrcı Olan Max Keiser "Gerçek Boğa O Zaman Başlayacak!"...

220.000$’lık Bitcoin Hedefinde Israrcı Olan Max Keiser “Gerçek Boğa O Zaman Başlayacak!” Dedi!

Max Keiser Bitcoin'in bir anda 220.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En eski Bitcoin yatırımcılarından olan ünlü maksimalist Max Keiser’den yeni BTC açıklaması geldi.

“Mohegan BTC” isimli kullanıcının ABD Hazinesinin ve FED’in bankalara yönelik raporlarına atıfta bulunarak “Bitcoin’in parabolik hale gelmesi için mükemmel ortamı oluşturuyorlar, bu kesin” yorumuna cevap veren Keiser iddialı tahminlerde bulundu.

220.000 dolarlık BTC tahmininin arkasında olduğunu ve bu tahmininde ısrarcı olduğunu belirten Max Keiser, 220.000 dolarlık BTC tahmininin bir anda geleceğini söyledi.

Lider kripto para Bitcoin’in 220.000 dolara birden ulaşacağını iddia eden Bitcoin savunucusu Keiser, ardından gerçek boğa piyasasının başlayacağını belirtti.

“Bitcoin’De bir anda 220.000 dolar gelecek ve ardından GERÇEK BOĞA PİYASASI BAŞLAYACAK!”

Bitcoin fiyatı dışında paylaşımlarında bankacılık krizi ve FED‘in faiz oranlarına ilişkin kararı hakkında da yorum yapan Max Keiser, bankaları bilerek ve kasıtlı olarak batırdıklarını belirterek bu planların arkasında CBDC’lerin önünü açmak olduğunu belirtti.

Keiser, ayrıca ünlü milyarder Bill Ackman’ın FED ve faiz konusundaki açıklamalarına destek veren ve FED’İn 50 baz puan indirim yapması gerektiğini belirten Elon Musk’ın paylaşımına da yorum yaptı.

Keiser bu konuda Musk’ı destekleyerek “FED Çarşamba günü derhal negatif %3’lük bir orana gitmeli, yoksa iflas ilan etme riskini almalı. Tek hamlede 775 baz puan düşüş gerekiyor.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları