XRP

24 saatin en fazla kazandıran ilk 4’ü arasında Ripple var!

24 saatin en fazla kazandıran kripto paraları arasında Ripple (XRP) kendini gösterdi.

Kripto paraların 24 saat içerisindeki değişimi son derece farklı sahnelere tanık oldu. Bitcoin fiyatı ve Ethereum fiyatı yerinde sayarken, XRP ve BCH fiyatının gün içerisinde son birkaç haftanın rekorunu kırması ve gün içerisinde en fazla değer kazanan kripto para birimleri olması yatırımcılar nezdinde olumlu ve güvenilir olarak karşılandı. Bitcoin Cash sahiplerinin birkaç gündür ardı ardına kazançlarında yüksek gelir elde ediyor olmaları ve elde ettikleri bu kazancın son derece fazla olur hale gelmesi dikkat çekerken, Bitcoin sahiplerinin kısa süre içerisinde zarar etmeseler bile kazanç elde edemediklerinden dolayı kripto paralardan fayda sağlayamadıklarına dair yorumlar yapıldı.

XRP 4. sırada

Bitcoin Cash değil ancak XRP tüm kripto para birimleri arasında kendisine 4. sırada yer bularak, bugün en fazla kazandıran 4. kripto para birimi oldu. Bu yönü ile yatırımcılarının ilgi ve artırımları ile karşılaşan XRP’nin gelecek 24 saat içerisinde 2. sıraya yükselerek en büyük 2. birim olmasına çok az bir miktar kaldı. Ortalama 300 milyon dolar daha kazanır ise XRP birinci sıraya değil ancak 2. sıraya yerleşecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu