Kripto HaberleriEthereum3000$'ı Kaybeden Ethereum (ETH) İçin Sırada Ne Var?

3000$’ı Kaybeden Ethereum (ETH) İçin Sırada Ne Var?

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin’de (BTC) yaşanan düşüşler Ethereum (ETH) ve diğer altcoinlerin fiyatına da yansıyor.

Bitcoin’in fiyatında yaşanan düşüşten nasibini alan Ethereum, 3.000 doların altında işlem görmeye devam etse de BTC’de yaşanan aşağı yönlü fiyat baskısı ile mücadele etmeye çalışıyor.

Ethereum fiyatının yönü ile ilgili değerlendirmelerde bulunan popüler analist Rekt Capital Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ETH’nin 3000 dolar seviyesine yeniden gelebileceğini söyledi.

“ETH, 3000 doları yeniden test için çok iyi devam ediyor olabilir. Ancak yüksek volatilite ETH için olumsuz bir durum oluşturarak ETH’yi 2600 dolara kadar düşürebilir.

ETH en sonunda 3000 doların üzerinde bir aylık mum kapanışı gerçekleştirmeden önce en düşük fiyat seviyesine doğru (2600$) bir fitil atabilir.

Popüler analist ayrıca eklediği Ethereum grafiğinde ETH’nin yükselen üçgen tepesinin döndüğünü ve şimdi yeni bir direnç seviyesi olarak hareket ettiğini kanıtladığını belirtti.

“Sonuç olarak, Ethereum yükselen üçgenin tepesinde reddedildi ve şu anda kırmızı mumlar oluşturuyor.

ETH, kırmızı kutulu alanı destek olarak tutamazsa aşağıdaki mavi seviyeyi (yani 2600 dolar) tekrar ziyaret edebilir.”

CoinMarketCap verilerine göre son bir haftada %2,65, son 24 saatte ise 2,62’lik düşüş yaşayan Ethereum 2,860 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları