BitcoinHaberler

4 Yaşındaki Kız Çocuğu Bitcoin’de 60x Yaptı!

Brezilyalı küçük kızın Bitcoin'den elde ettiği kar duyanları şaşırttı!

Bitcoin ve kripto para birimleri bilinçsiz yatırımcılara her şeyini kaybettirirken bir yandan da büyük karlar elde ettiriyor.

Brezilya’da yaşanan olay, kripto para yatırımının doğru zamanda ve doğru şekilde yapıldığı takdirde ne kadar büyük kazançlar getirdiğinin bir kanıtı olsa gerek.

Brezilya’da faaliyet gösteren kripto para borsası Foxbit’in kurucusu Joao Canhada 4 yıl önce 2017 yılında doğan küçük kızına doğum hediyesi olarak bir Bitcoin hediye etti.

Lider kripto para birimi Bitcoin 2017 yılında yaklaşık olarak 915$ seviyelerinden işlem görüyordu. 4 yıl sonra bugünlerde ise Bitcoin’in fiyatı 60.000$’ın üzerine çıktı. Bununla, küçük kız Bitcoin’den %6.500’lük mega kar elde etmiş oldu.

Küçük kızın babası Canhada, konu ile ilgili şunları söyledi:

“Kızım 2017’de doğar doğmaz, ona 1 Bitcoin hediye aldım. Yalnızca hediye olarak değil, bu yeni ekonomiye yatırım yapması için de aldım. BTC, o zamanlar 5 bin Brezilya realiydi.”

2017 yılı yatırımcılar için 1000$’ın altında Bitcoin almaları için son şanstı. Bu şansı yakalayıp fırsata çeviren Canhada, o zamanlar bunun farkında olmadığını belirtse de Bitcoin alarak çok başarılı bir yatırım yapmış oldu.

O zamanlar 1000$ seviyelerinden Bitcoin almanın dört yıl sonra hayal edilemeyecek miktarda kazanç getireceğini kimse tahmin edemezdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu