binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoin445 Dolar İle 2,5 Milyon Dolar Kazandıran Altcoinde Rug Pull Riski!

445 Dolar İle 2,5 Milyon Dolar Kazandıran Altcoinde Rug Pull Riski!

Lookonchain, Solana (SOL) tabanlı bir altcoinde rup pull riskinin olduğunu söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Solana (SOL) tabanlı altcoinlere olan ilgi devam ederken, yine bir yatırımcı milyon dolarlar kazandı.

Lookonchain’in paylaşımına göre içeriden bilgi alan bir tüccar Minette isimli altcoin üzerinden 2,5 milyon dolar kazandı.

Minette satın almak için Binance’ten 3,89 Solana çeken tüccar, 2,89 SOL (445 dolar değerinde) karşılığı 2,46 milyar Minette satın aldı.

Tüccarın Minette likiditesi eklenir eklenmez ve geliştiricinin likiditeyi eklediği blokta satın alma yapması gözden kaçmazken, aldığı Minette’lerin bir kısmını 153,5 bin dolar karşılığında sattığı görüldü.

Tüccarın elinde hala 1,42B Minette bulunduğunu söyleyen Lookonchain, gerçekleşmemiş kârının 2,5 milyon dolar değerinde olduğunu belirtti.

Lookonchain ayrıca, Minette geliştiricisinin LP tokenlerini hala yakmadığına dikkat çekerek projede rugpull riskinin olduğunu söyledi ve yatırımcıları uyardı.

“İçeriden bilgi sahibi olan bir kişi 3,89 SOL’u (600 dolar) sadece 15 saat içinde 999 SOL’e (153,56 bin dolar) çevirdi ve gerçekleşmemiş karda 2,5 milyon dolar elde etti.

Binance ‘ten 3,89 SOL (600 dolar) çekti ve geliştiricinin likidite eklediği aynı blokta 2,46 milyar Minette satın almak için 2,89 SOL (445 dolar ) harcadı.

Ardından 1,04B Minette’yı 998,7 SOL ye (153 bin dolar) sattı, kalan 1,42B Minette ile 2,5 milyon dolar değerinde gerçekleşmemiş kâr elde etti.

VibeCat ( Minette ) geliştiricisinin LP tokenlarını yakmadığını unutmayın, bu yüzden projede Rugpull riski vardır.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail