blank
Analiz

50.000 Dolar İddiaları Güçlendi

Bitcoin’in bugün yaşadığı yükselişin ardından 50.000 dolar konusu yabancı kripto para platformlarının ”yıl sonunda ne kadar olur?” tartışmalarını beraberinde getirdi. Yabancı vatandaşlar kripto para piyasası hacmi, Bitcoin fiyatı ile ilgili yaptıkları yorumlarda bu yılın sonunda Aralık ayı içerisinde 20.000 dolar değil 50.000 dolar rekorunun daha fazla olumlu göründüğünü, kesin sonucun ise bir süre sonra yaşanacak olan fiyat artış ve düşüşlerine bağlı olarak değişebilecek olduğunu iddia etti.

Yatırımcılar kripto paralardan elde edecek oldukları gelirler için bir süredir sabır ettiklerini ve bu yılın sonuna kadar sabır etmeye devam edecek olduklarını belirterek, yatırım yaparken verdikleri en yüksek kar elde etme isteğinin bu yılın sonunda kendileri için gerçek olabilecek olduğunu açıkladı.

50.000 Dolara Hazırlık

Yabancı yatırımcılar şimdiden yıl sonunda beklenen 50.000 dolar seviyesine hazırlıklarını sürdürmeye devam ederken, bazı yatırımcılar ise yıl sonu beklentilerinin 20.000 doların üzerinde olmayacak olduğunu iddia ediyor. 2 ay içerisinde yaşanacak olan gelişmeler ve sonraki 1 ayda yaşanacak gelişmelerin fiyat dengesini belirleyecek olduğunu yine de kesin fiyatın yıl sonunda belli olabilecek olduğunu iddia ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu