binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnaliz50.000 Dolar İddiaları Güçlendi

50.000 Dolar İddiaları Güçlendi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in bugün yaşadığı yükselişin ardından 50.000 dolar konusu yabancı kripto para platformlarının ”yıl sonunda ne kadar olur?” tartışmalarını beraberinde getirdi. Yabancı vatandaşlar kripto para piyasası hacmi, Bitcoin fiyatı ile ilgili yaptıkları yorumlarda bu yılın sonunda Aralık ayı içerisinde 20.000 dolar değil 50.000 dolar rekorunun daha fazla olumlu göründüğünü, kesin sonucun ise bir süre sonra yaşanacak olan fiyat artış ve düşüşlerine bağlı olarak değişebilecek olduğunu iddia etti.

Yatırımcılar kripto paralardan elde edecek oldukları gelirler için bir süredir sabır ettiklerini ve bu yılın sonuna kadar sabır etmeye devam edecek olduklarını belirterek, yatırım yaparken verdikleri en yüksek kar elde etme isteğinin bu yılın sonunda kendileri için gerçek olabilecek olduğunu açıkladı.

50.000 Dolara Hazırlık

Yabancı yatırımcılar şimdiden yıl sonunda beklenen 50.000 dolar seviyesine hazırlıklarını sürdürmeye devam ederken, bazı yatırımcılar ise yıl sonu beklentilerinin 20.000 doların üzerinde olmayacak olduğunu iddia ediyor. 2 ay içerisinde yaşanacak olan gelişmeler ve sonraki 1 ayda yaşanacak gelişmelerin fiyat dengesini belirleyecek olduğunu yine de kesin fiyatın yıl sonunda belli olabilecek olduğunu iddia ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail