blank
BitcoinDogecoinEthereum

50.000 Dolarda Yanılmayan Ünlü CEO’dan Yeni Bitcoin (BTC) Tahmini ve DOGE Eleştirisi

Mark Yusko, Bitcoin'in altını tahtından edip 250.000 doları göreceğine inanıyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC); 64.000 dolar seviyesine ulaştıktan sonra neredeyse 3 haftadır 60.000 doların altından işlem görüyor. Birçok yatırımcının gözü BTC’den altcoinlere kaysa da ünlü bir CEO bunun geçici olduğunu düşünmekte.

Mark Yusko: Bitcoin 250.000 Doları Görecek

Morgan Creek Capital’in başarılı CEO’su Mark Yusko, Bitcoin fiyatının altını tahtından ederek 250.000 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini düşünmekte. Yusko, CNBC’ye verdiği son demeçte 250.000 doların 5 yılda BTC için oldukça olası bir hedef olduğunu belirtti. Bitcoin’in şimdiden dijital altın olarak görüldüğünü belirten Yusko, bunun 4 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşmasının da mümkün olduğunu vurguladı.

Altının piyasa değeri 8 trilyon doların üzerinde olsa da Yusko’ya göre bunun parasal değeri 4 trilyon dolar seviyesinde. Ünlü CEO bu sebeple BTC’nin 1 trilyon dolar rekorunu 4 trilyon dolara kadar çıkartabileceğini düşünüyor. Birçok yatırımcının BTC’yi küçümsediğini düşünen Yusko, bunun dünyanın bir numaralı varlığı olabileceğini de vurguladı.

Trading Nation programına çıkan CEO, internetin para birimi olan Bitcoin’in bunu yakında geleneksel piyasalara da kanıtlayacağını belirtti. Bitcoin’in yanı sıra Ethereum’un da internetin para birimi olmaktan çok internetin altyapısı gibi görev alacağını ifade eden CEO, iki kripto paranın da daha yolun başında olduğunu belirtti.

Yusko son olarak Dogecoin çılgınlığına da değindi ve bunun gerçek anlamda şaka kripto para birimi olduğunu belirtti. Yusko’ya göre DOGE tamamen işe yaramaz ve hiçbir gerçek değere sahip değil.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
35 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu