binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoin600 Milyon Doları Yöneten Avrupalı Yatırım Şirketi, Bu Altcoine Milyonlarca Dolarlık Yatırım...

600 Milyon Doları Yöneten Avrupalı Yatırım Şirketi, Bu Altcoine Milyonlarca Dolarlık Yatırım Yaptı!

Kripto para piyasasında boğa dönemi devam ederken bir yatırım şirketi popüler bir altcoine yüklü yatırım yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Oyunlar, fintech, blockchain ve gelişmekte olan teknolojilere büyük ilgi duyan bir risk sermayesi şirketi olan Yolo Investments, kısa süre önce Toncoin’e ve genel TON ekosistemine 8 milyon dolar yatırım yaptığını açıkladı.

TON Vakfı Büyüme Direktörü Justin Hyun, Yolo Investments’ın TON’a katılmasından heyecan duyduğunu söyledi:

“Yolo Investments çeşitli projelere yatırım yaparak ekosisteme bağlılığını göstermiştir. Telegram aracılığıyla kripto para kitlesinin benimsenmesi tezlerinin, özellikle de oyun sektörünün, pazara açılma stratejimizle uyumlu olduğuna inanıyoruz. LearnCrypto.com ve telegram içindeki yerel kripto cüzdanı @wallet gibi platformlar aracılığıyla kitlelere kripto sunmak için Yolo Investments ile birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

İlgili Haber  Son Dakika: Microsoft ve OpenAI, 100 Milyar Dolarlık Süper Yapay Zeka Bilgisayarını Duyurdu, Bu Altcoinin Fiyatı Sıçrama Yaptı!

Yolo Investments’ın Genel Ortağı Tim Heath de yatırımla ilgili yorumda bulundu:

“TON’un gerçek anlamda merkeziyetsiz, açık kaynaklı bir gelecek kurma misyonunu uzun zamandır destekliyoruz ve şimdi artık paramızı konuştuğumuz konuya yatırım yapıyoruz. Ancak önemli yatırımımızın ötesinde, TON’un insanların harcama, tasarruf etme ve oyun oynama biçimlerini değiştiren web3 SuperApp’ini daha da geliştirmesine yardımcı olmak için bu alandaki uzun yıllara dayanan deneyimimizden yararlanarak derin bir işbirliği yapmaya da kararlıyız.”

Yolo Investments’ın yönetiminde yaklaşık olarak 620 milyon Euro’luk varlık bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail