binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerABD Başkanlık Seçimine Kripto Sektörü Damga Vuruyor! Trump'ın Ardından Joe Biden da...

ABD Başkanlık Seçimine Kripto Sektörü Damga Vuruyor! Trump’ın Ardından Joe Biden da Kriptoya Yeşil Işık Yaktı! İşte Detaylar

Başkan Joe Biden'ın seçim kampanyası ekibi, Z Kuşağı seçmenlerini cezbetmek için stratejik bir hamle yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Başkan Joe Biden’ın seçim kampanyası ekibi, Z Kuşağı seçmenlerini cezbetmek için stratejik bir hamleyle bir mem ustası arıyor.

Biden for President (BFP) kampanyası, internetteki en iyi içerik yaratıcıları ve meme sayfalarıyla etkileşim kurmak için günlük operasyonları denetlemekle görevlendirilecek bir “Ortak Yöneticisi” için iş ilanı yayınladı.

Başkan Biden’ın Kampanya Ekibi Z Kuşağı Seçmenlerinin İlgisini Çekmek İçin Meme Geliştiricisi Arıyor

Meme yöneticisinin başlıca sorumlulukları arasında dijital medya şirketleri, podcast yayıncıları ve çeşitli sosyal medya fenomenleriyle ilişkileri yönetmek yer alacak.

Biden’ın kampanyası daha önce de meme kültürüyle uğraşmıştı. Kampanya, 2022’nin başlarında, daha genç ve internet meraklısı kitlelere hitap etmek için 81 yaşındaki başkanı lazer gözlerle tasvir eden “Dark Brandon” Meme’ini benimsemişti.

Bu meme ilgi gördü ve Şubat ayında Seth Meyers’in Late Night programında Biden’ın kendisi tarafından dile getirildi.

İlgili Haber  Son Dakika! SEC, Ethereum ETF'leri İçin Başvuru Yapan Şirketlerle Görüşmelere Başladı!

Dijital ve meme tabanlı içeriklerle genç seçmenlerin ilgisini çekme çabası, kampanyanın sosyal yardımlarını modernize etme çabasının altını çiziyor.

Bu hamle aynı zamanda Demokratların, muhtemelen eski Başkan Donald Trump’ın 2024 seçimleri için oy toplamak amacıyla yaptığı kripto para yanlısı yorumlardan etkilenerek kripto para konusundaki duruşlarını değiştirdikleri bir dönemde geldi.

Kendisi de meme kültürüne yabancı olmayan Trump, Ağustos 2023’te Georgia eyaletindeki Fulton County Hapishanesi’nde çekilen sabıka fotoğrafını, bu görüntünün yer aldığı ürünler satarak değerlendirmişti.

Kampanyası da iddianamesinin ardından Aralık 2023’te bir “MugShot” nonfungible token (NFT) koleksiyonu başlatmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail