Blockchain

ABD Gıda Ve İlaç Dairesi (FDA) Blockchain’i İnceleyecek

ABD Gıda Ve İlaç Dairesi (FDA) yetkilileri gıda güvenilirliğini izlemek için Blockchain teknolojisini yakın takibe alacaklarını açıkladı.

ABD Gıda Ve İlaç Dairesi (FDA) yetkilileri gıda güvenliğini izlemek için Blockchain teknolojisini inceleyeceklerini açıkladı. Yapılan açıklamada Blockchain teknolojisinin ABD Gıda Ve İlaç Dairesi (FDA) için fayda sağlayıp sağlamayacağı konusunda çok ciddi araştırmalar yapılması gerektiği, bu araştırmaların kısa süre içerisinde yapılmasının planlandığı belirtildi.

FDA’nın Blockchain teknolojisini kullanması durumunda özellikle de çok sayıda insanın gıda güvenliği konusunda daha kısa ve daha güvenli şekilde gıda tüketebileceği, konunun FDA tarafından gündeme getirilmesinin ise büyük bir güven vesilesi olacağı ifade edildi.

Gıda üreticilerinin de gelecekte FDA tarafından kullanılması durumunda zincir teknolojisinin diğer gıda şirketleri tarafından da kullanılması mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu