binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinABD Merkezli Bu Şirket Blackrock ve Ark Invest'in En Büyük Bitcoin ETF...

ABD Merkezli Bu Şirket Blackrock ve Ark Invest’in En Büyük Bitcoin ETF Alıcısı Oldu!

12 milyar dolarlık varlığı yöneten Bracebridge Capital'in Ark Invest ve BlackRock spot Bitcoin ETF'lerinin en büyük alıcısı olduğu ortaya çıktı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ocak ayında SEC tarafından onaylanana spot Bitcoin ETF‘lerine olan ilgi günden güne artarken pek çok yatırımcı ETF’lere yatırım yaptı.

Bu noktada son günlerde pek çok kurumsal şirket spot Bitcoin ETF maruziyetini açıklarken, ABD merkezli bir hedge fonu olan Bracebridge Capital de ETF maruziyetini açıkladı.

12 milyar dolarlık varlığı yöneten Bracebridge Capital’in Ark Invest ve BlackRock spot Bitcoin ETF’lerinin en büyük alıcısı olduğu ortaya çıktı.

Bracebridge Capital 13F başvurusu kapsamında yaptığı bildirimde 262 milyon dolarlık Ark Invest ARKB ETF’i; 81 milyon dolarlık BlackRock IBIT ETF’i ve 20 milyon dolarlık Grayscale GBT ETF’ine sahip olduğunu bildirdi.

Konuyla ilgili paylaşım yapan Bloomberg ETF analisti Eric Balchunas, Bracebridge Capital’in artık hem Ark Invest hem de BlackRock’un spot Bitcoin ETF’lerinin en büyük sahibi olduğunu belirterek “Boston merkezli Bracebridge Capital, 262 milyon dolarlık ARKB’ye sahip olduğunu bildirdi. Aynı zamanda ETF’deki 81 milyon dolarla IBIT’in de en büyük sahibi. Ayrıca 20 milyon dolarlık GBTC’ye de sahipler. Temelde çılgına döndüler,dedi.

Ayrıca şirketin varlıklarının büyük bölümünü Bitcoin ETF’leri oluştururken, bu durum Bitcoin’e olan güvenini gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail