Bitcoin

ABD’de Kasım 2020’de Yapılacak ABD Başkanlık Seçimleri Bitcoin’i Yükseltebilir

ABD'de 2020 yılı Kasım ayında yapılacak başkanlık seçimlerine az bir süre kaldı.

Washington, D.C.’yi yönetecek olan kişi şimdiden neredeyse belli. Görünüşe göre büyük oranda Başkan Donald Trump yarışın galibi olacak ve yönetimi bir 4 yıl daha ABD’yi yönetmeye devam edecek. ABD’nin 4 yıl daha Başkan Trump tarafından yönetilecek olması ABD’nin Avrupa ve tüm dünyaya karşı daha güçlü hale gelmesinde bir sebep olarak gösteriliyor.

Zira ABD’de devlet başkanı olduktan sonra Çin’i ‘yola sokan’, bunun yanısıra Rusya’ya karşı yaptırımları daha fazla artıran, İran ekonomisini perişan eden Donald Trump’ın 2. döneminde çok daha güçlü adımlar atabileceğine inanılıyor.

ABD’de yeni dönemde yapılacak seçim yarışlarında Bitcoin fiyatının büyük oranda artmasa bile oldukça etkileyici bir artış yaşaması öngörülüyor. Bunun sebebi olarak yeni dönemde kimin geleceğinin birkaç günlüğüne belirsizliği, bunun yanısıra Donald Trump’ın seçilmesi durumunda alacak olduğu daha sert kararlar sebep olara gösterilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu