binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinABD'den Binance'e Güzel Haber! Mahkeme Yasak Kararını İptal Etti!

ABD’den Binance’e Güzel Haber! Mahkeme Yasak Kararını İptal Etti!

Bloomberg'in haberine göre, Florida Temyiz Mahkemesi Binance yasağını bozdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘e ABD’den güzel haber geldi.

Bloomberg’in haberine göre, Florida Temyiz Mahkemesi Binance yasağını bozdu.

Buna göre Florida’daki Birinci Bölge Temyiz Mahkemesi, oybirliğiyle verdiği kararla 22 Mayıs’ta Binance’e yönelik yasağı bozdu.

Mahkeme, kararında eyalet düzenleyicilerinin Kasım 2023’te Binance’i yasaklarken uygun prosedürleri izlemediğini söyledi.

Mahkeme, Florida Mali Düzenleme Ofisi tarafından çıkarılan acil durdurma emri uyarınca Binance’in eyaletteki faaliyetlerinin engellenemeyeceğine karar verdi.

Temyiz Mahkemesi ayrıca Florida Mali Düzenleme Ofisi’nin, CZ’nin davranışının Binance’in Florida’daki bağlı kuruluşunun lisansının askıya alınmasına gerekçe teşkil etmeyeceğini de belirtti.

Florida düzenleyicilerinin Binance hakkındaki askıya alma kararı, Binance eski CEO’su Changpeng Zhao‘nun hakkındaki suçlamaları kabul etmesinin ardındam gelmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail