Kripto HaberleriAltcoinABD'li Avukat Ripple Davası Hakkında Konuştu: "Dava Bu Tarihte Bitebilir," Dedi!

ABD’li Avukat Ripple Davası Hakkında Konuştu: “Dava Bu Tarihte Bitebilir,” Dedi!

Takip et

ABD’li avukat ve eski federal savcı James K. Filan, devam eden Ripple-SEC davasında bekleyen konulara ilişkin düşüncelerini kaleme aldı.

ABD’li Avukat Ripple Davasında “Büyük Bir Kararın” Yakında Gelebileceğini Düşünüyor

James K. Filan Twitter’da şunları söyledi:

Hinman belgeleri, özet karar önergeleri ve bekleyen mühürleme konularına ilişkin zamanlama hakkında bazı düşüncelerim var. Uzun bir yazı yazmak yerine, bunları ekteki belgeye yazdım.

Filan, tweete eklediği bir belgede öne çıkan üç büyük konuya dikkat çekti: özet yargı önergeleri, uzman itirazları (“Daubert önergeleri”) ve son olarak, uzman raporları, Hinman belgeleri ve SEC ve Ripple tarafından önergelerinde dayanılan diğer materyallerle ilgili mühürleme sorunları.

İlgili Haber
Ripple (XRP) Yatırımcılarına Verilecek Altcoin Airdrop'unu Destekleyecek Borsalar Açıklandı!

Filan bu konuların çözümünün iç içe geçmiş ve birbirine bağlı olabileceğine inanıyor. Bu da, ona göre, Bölge Yargıcı Torres’in özet kararla ilgili kararını verirken neye dayandığının ve muhtemelen nihai kararın nasıl olabileceğinin belirleyeceği anlamına geliyor.

Filan, bu temelde, askıda olan konularla ilgili ayrı bir karar beklenmemesi gerektiğini düşündüğünü söylüyor.

Bölge Yargıcı Torres’in meseleleri eş zamanlı olarak ve “tek bir büyük yazılı kararla” karara bağlayacağına dair daha önceki tahminini sürdürüyor. Bunun 31 Mart 2023 tarihine kadar gerçekleşeceğine inanıyor.

Ripple Ekim ayında, 2018 yılında verdiği bir konferansta ETH’nin menkul kıymet olmadığını ilan eden eski SEC yetkilisi William Hinman’ın çok istenen belgelerine artık sahip olduğunu duyurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları