binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinABD'li Bankacılık Devi Yüklü Miktarda Bitcoin Yatırımı Yaptı!

ABD’li Bankacılık Devi Yüklü Miktarda Bitcoin Yatırımı Yaptı!

ABD'nin en büyük bankaları arasında yer alan Morgan Stanley de 13F başvurusunda spot Bitcoin ETF kervanına katıldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Spot Bitcoin ETF’lere yapılan yatırımlar artarken, kurumsal dev şirketlerden de ardı ardına ETF yatırım haberleri gelmeye devam ediyor.

Bu noktada son haber ABD’nin en büyük bankaları arasında yer alan Morgan Stanley de 13F başvurusunda spot Bitcoin ETF kervanına katıldığını açıkladı.

CryptoSlate’in haberine göre bankacılık devi Morgan Stanley, Grayscale GBTC aracılığıyla Bitcoin ETF’ine 269,9 milyon dolar yatırım yaptı.

Morgan Stanley dışında spot Bitcoin ETF kervanına katılan pek çok banka bulunuyor. Bunların arasında JPMorgan Chase, Wells Fargo, BNP Paribas ve UBS Group yer alıyor.

Ayrıca şu ana kadar yapılan açıklamalarda Susquehanna International Group (SIG), Bitcoin ETF’ye en çok yatırım yapan kurumsallar arasında yer alıyor. Açıklamalara göre, firmasının en iyi 10 spot Bitcoin ETF ürününde 1,3 milyar doların üzerinde yatırımı var.

İlgili Haber  Avrupa'nın İkinci En Büyük Bankası Bitcoin'e Yatırım Yaptığını Açıkladı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail