Bitcoin

ABD’li Bankalar En Ufak Yatırım Yapsa Bitcoin Uçar!

Capriole dijital varlık yöneticisi Charles Edwards, ABD'li bankaların varlıklarının sadece yüzde 1 kadarını Bitcoin'e yatırsa rekor kırılacağını açıkladı.

Capriole dijital varlık yöneticisi Charles Edwards, ABD’li bankaların varlıklarının sadece yüzde 1 kadarını kripto para birimi Bitcoin’e yatırsalar çok ciddi bir rekor kırılacağını ve Bitcoin fiyatının 20 bin dolar seviyesine yeniden yükseleceğini açıkladı. Ancak günümüzde ABD’li bankalar altın ve diğer yatırım araçlarına çok sayıda yatırım yapıyor olmasına rağmen kripto paralara yatırım yapmıyor.

Bunun sebeplerinden bir tanesi olarak özellikle de kripto paraların yasal bir düzenlemeye tabi olmaması, vergilendirme sorunları ve diğer sebepler gerekçe olarak gösteriliyor. Bugün 1 dolar ve civarında kripto para varlığına sahip olan ABD bankası olmadığı tahmin ediliyor.

Gelecekte eğer ki varlıklarının sadece %1 kadarını Bitcoin’e yatırırlarsa piyasayı %100 oranında artırabilecek oldukları da bugünden tahminler arasında yer alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu