BitcoinHaberlerKripto Para

ABD’li Bitcoin Borsası Coinbase Bu Projelere Yatırım Yapacak!

Coinbase CEO'su Hindistan'daki yatırımlarını artırmayı planladığını açıkladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Coinbase, Hindistan’daki kripto para yatırım planlarını açıkladı.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong kaleme aldığı bir blog yazısında, Coinbase’in bir yatırım kolu olan Coinbase Ventures’un Hindistan’daki kripto yatırımlarını artıracağını söyledi.

“Coinbase, kripto para birimlerinin dünyadaki ekonomik özgürlüğü artırma potansiyelinin olduğunu görüyor.

Ancak kripto paraların bu potansiyeline ulaşması için dünyanın her yerinde herkesin kripto paraları kullanması kolay olmalıdır.

Bu bağlamda Hindistan’ın güçlü dijital ödeme altyapısı, güçlü yazılım yeteneği ile birleştiğinde kripto para ve web3 teknolojilerinin ülkenin ekonomik ve finansal hedeflerini hızlandırmada yardımcı olacağını düşünüyoruz.”

Coinbase’in Hindistan teknoloji merkezinin geçtiğimiz yıl açıldığını hatırlatan Armstrong, Coinbase Ventures’un kripto para ve web3 alanında yerli Hintli teknoloji şirketlerine şimdiden 150 milyon dolar yatırım yaptığını ve yeni fırsatlar belirlediğini belirtti.

“Hindistan’daki Kripto Paraların Geleceğine İnanıyoruz!”

Ünlü CEO ayrıca 7 Nisan Perşembe günü, Hindistan’da kripto ve web3’ün geleceğini tartışmak için bir kripto topluluğu etkinliğine ev sahipliği yapacaklarını açıkladı.

Söz konusu etkinliğin Hindistan’daki kripto paraların geleceği için önemli bir adım olduğunu belirten Armstrong, yazısında şu ifadelere yer verdi:

“Hindistan büyülü bir yer ve kriptonun burada büyük bir geleceği olduğuna inanıyorum ve bu geleceği inşa etmeye yardımcı olmaktan da ayrı bir heyecan duyuyoruz.

Bu bağlamda Hindistan merkezimize yoğun yatırım yapmaya devam edeceğiz. Hindistan için iddialı planlarımız var ve yalnızca bu yıl Hindistan merkezimizde 1.000’den fazla kişiyi işe almaya çalışıyoruz.”

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu