DogecoinEthereum

ABD’li Kongre Üyesi, Portföyüne İki Yeni Kripto Para Ekledi!

Bary Moore, Dogecoin (DOGE) ve Ethereum (ETH) satın aldı.

ABD’nin çiçeği burnunda kongre üyelerinden birisi olan Barry Moore, yasa hazırlamaktan çok daha fazlasını yapıyor. Moore, aynı zamanda kripto para yatırımı yapıyor ve son açıklaması ile iki popüler kripto parayı tercih ettiğini ortaya koydu.

Moore, DOGE ve ETH Aldı

Montgomery bölgesini temsil eden Moore, yaptığı son açıklamasında binlerce dolarlık Dogecoin, Ethereum ve Cardano aldığını ortaya koydu. Aslında ünlü isim Cardano alım açıklamasını mayıs ayında yapmıştı.

Şimdiki açıklamasında ise Dogecoin ve Ethereum satın aldığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta yasal olarak hazırlamak zorunda olduğu yatırım bildirisini teslim eden Moore’un yatırımları bununla beraber ortaya çıktı ve kendisi daha sonra konu hakkında açıklamada bulundu.

Moore, şu an halka açık bir şekilde kripto para yatırımı yaptığı bilinen ender kongre üyelerinden birisi. 5 Mayıs tarihinde 1.001 dolar ila 15.000 dolar arasında  ETH alımı yapan Moore, daha sonra 10, 11 ve 13 Mayıs tarihlerinde ADA satın aldı.

Moore, bundan bir ay sonra ise en az 1.001 dolarlık DOGE aldığını duyurdu. Bu da kendisinin kripto para yatırımlarının 5.005 dolar ila 75.000 dolar arasında yer aldığını gösteriyor. Bunların değerle mayıs ayındaki grafiğe bakıldığında ciddi anlamda düşmüş olabilir ancak alım yapıldığı an itibarıyla olan değer bu seviyeler arasında yer alıyor.

2012 yılında kabul edilen STOCK yasasına göre federal yasa yapıcılar yatırımlarını bu şekilde açıklamak zorunda ve Moore direkt olarak kripto para yatırımı yaptı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu