binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerABD'li Kripto Karşıtı Senatöre Tepkiler Büyüyor!

ABD’li Kripto Karşıtı Senatöre Tepkiler Büyüyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain topluluğunun büyük kısmı tarafından tanınan ABD’li senatör Elizabeth Warren, kripto para karşıtı söylemlerini sürdürmeye devam ediyor. Warren’ın seçim öncesi sloganlarından birisi olarak “anti-kripto ordusu” argümanını kullanacağı geçtiğmiz günlerde ortaya çıktı.

ABD’li senatörün seçim sloganlarını paylaştığı tweette toplumun pek çok sorununa el attığı görülüyor. Ancak vekilin kripto paralara yaptığı eleştiriyi seçim kampanyasına dahil etmesi, bu sefer daha büyük bir tepkiye yol açtı.

Kripto Topluluğunun Warren’a Tepkisi

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Senatör Warren’ın kripto karşıtı ordu vaadinin ardından ünlü basketbolcu Micheal Jordan’ın bir sözüne atıfta bulundu.

Hoskinson, senatörün vaadi hakkında Jordan’ın “Bu artık benim için kişiselleşti.” sözünü alıntılayarak durumu başka türlü kabullenmenin zor olduğunu belirtti.

Ripple-SEC davasında XRP temsilcisi olarak görevli olan kripto para yanlısı avukat John Deaton, Hoskinson’un aksine daha sert sözler kullandı.

Deaton, yaptığı paylaşımda senatörün daha önce SEC davasında haksızlığa maruz kalan 300’den XRP yatırımcısının yardım talebini reddettiğini hatırlattı. Kripto yanlısı avukat, Warren’ı “sahtekâr” olmakla suçladı.

ABD’li senatör her ne kadar kripto paralara muhalif olsa da CBDC girişimine büyük destek veriyor. Blockchain topluluğunun bir kısmı, hükümetin dijital dolardan sonra kripto paraları toptan yasaklayacağını düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail