binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerABD'li senatörler Petro yaptırımlarının artmasını istiyor

ABD’li senatörler Petro yaptırımlarının artmasını istiyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’li senatörlerin Venezuela tarafından üretilen kripto para birimi Petro için en ağır yaptırımların uygulanması talebi olduğu ve bu talep ile ilgili gereken adımların atılarak yaptırımların en üst düzeye çıkarılmasını istedikleri öğrenildi. Washington yönetiminden birkaç senatör, Venezuela’ya ait olan kripto para birimi Petro’nun olumsuz etkilerinden sakınmak ve dünyada Petro kullanımının azalmasını sağlamak için yaptırım dozunu arttırmak istiyor.

Basında yayınlanan bilgiye göre senatörler, Venezuela yönetiminin Petro sayesinde gelir kazanmasının önüne geçilmesini ve daha fazla zarar ederek Petro’dan umduklarını bulamamasını hedefliyor. Bunun nedeni olarak ise Venezuela’nın Petro sayesinde ekonomisini daha fazla güçlendirebilecek olduğuna dair bir takım iddiaların olması ve bu iddiaların oldukça fazla vahim olmasından dolayı kaynaklanıyor.

Venezuela ne yapacak?

Olası bir ABD yaptırımının dozunun artması durumunda Nicolas Maduro’nun çok daha fazla sorunlar ile karşı karşıya kalması bekleniyor. Bunun nedeni ise Petro’ya uygulanacak olan yaptırımların dozunun çok yüksek olması durumunda Venezuela hükümetinin yaşayacak olduğu bir takım sorunlar ve korkunun çok fazla etkili olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail