Kripto HaberleriAltcoinABD'nin En Büyük Üçüncü Partisinden Bitcoin Açıklaması!

ABD’nin En Büyük Üçüncü Partisinden Bitcoin Açıklaması!

Takip et

Tüm dünyada olduğu gibi ABD’de de Bitcoin (BTC) ve kripto paralar kabul ve destek görmeye devam ediyor.

ABD’nin en büyük üçüncü partisi “Libertarian Party” Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Bitcoin’e olan desteğini yineledi.

Bitcoin’in merkezi olmayan bir para devrimine öncülük ettiğini belirten parti, BTC devriminin geleneksel para sistemlerini geçersiz kılma gücüne sahip olduğunu savundu.

“Bitcoin, Federal Rezerv’i ve genel olarak fiat para sistemini geçersiz kılabilecek merkezi olmayan bir para devriminin ön saflarında yer alıyor.”

Liberter partisi daha önceki yıllarda yaptığı açıklamalarında da Bitcoin’den övgü dolu sözlerle bahsetmişti.

Parti, bir blog yazısında Bitcoin’den insanlığın şimdiye kadar oluşturduğu ve insanı özgür kılan en büyük varlık olarak bahsetmişti.

BTC ve kripto paralara olan desteğiyle ön plana çıkan Liberter Partisi, BitPay aracılığıyla Bitcoin ve piyasa değerine göre büyük başka altcoinler ile de bağışları kabul ediyor.

ABD’de Bitcoin ve Kripto Paralara Siyasi Destek Artıyor!

Hatırlanacağı üzere Kaliforniya Eyaletinin Adil Siyasi Uygulamalar Komisyonu eyaletteki kripto para bağışları üzerindeki yasağını kaldırmak için yeni bir yasa çıkardı.

Yeni düzenleme yürürlüğe girdikten sonra eyalette seçim kampanyalarında Bitcoin de dahil olmak üzere kripto para bağışları kabul edilebilecek.

İlgili Haber
ABD'nin Kaliforniya Eyaletinden Kripto Paralar İçin İyi Haber Geldi: 4 Yıllık Yasak Son Buldu!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları