Blockchain

ABD’nin Kentucky Eyaleti Yeni Blockchain Çalışma Grubu Kuruyor

ABD'nin Kentucky Eyaleti Genel Kurulu'ndan çıkan kararla eyalette Blockchain görev gücü oluşturulacak.

Washington yönetimi tarafından ülkede yeni teknolojilerin kullanılması, daha fazla geliştirilmesi ve daha fazla insanın bu teknolojilerden yararlanması yönünde atılan adımlar son dönemde daha fazla ilgi odağı olmuş halde. Birçok ABD eyaleti Blockchain, 5G gibi yeni nesil teknolojiler konusunda adımlar atarken, Kentucky eyaletinden yeni bir karar çıktı.

Eyalet yöneticileri aldıkları karar sonucunda eyalet kapsamında Blockchain çalışma grubu kurulmasına onay verdi. Bu onay sayesinde eyalet sınırları içerisinde, belirli yasal kurallar çerçevesinde Blockchain teknolojisi adımları atılacak. Bu teknoloji geliştirmeleri sayesinde eyaletin daha fazla kazanç elde edeceği, diğer eyaletlere göre bir adım öne geçme şansı elde edebileceğinden söz ediliyor.

Özellikle Blockchain şirketlerinin bu karar sonucunda başarılı çalışmalar çıkarsa Kentucky eyaletini tercih etmesi öngörülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu