Kripto HaberleriBitcoinAbu Dabi'den 2 Milyar Dolarlık Kripto Para Girişimi! Hangi Projeler Ön Planda?

Abu Dabi’den 2 Milyar Dolarlık Kripto Para Girişimi! Hangi Projeler Ön Planda?

Başlatılan girişim blockchain teknolojisine, metaverse uygulamalarına ve merkeziyetsiz web3'ü geliştirmeye odaklanacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in ve kripto paraların sert ayı piyasasında çıkmasıyla güzel haberler yeniden gelmeye başladı.

Abu Dabi’nin teknoloji ekosistemi Hub71, bölgedeki web3 girişimlerini ve blockchain teknolojilerini finanse etmek için 2 milyar dolarlık yeni bir girişim başlattı.

Hub71+ Digital Assets adıyla başlatılan girişim blockchain teknolojisine, metaverse uygulamalarına ve merkeziyetsiz web3’ü geliştirmeye odaklanacak.

Bu girişim kurumsal yatırımcıların hükümet ve yatırım ortaklarının web3 odaklı çok çeşitli programlara erişimini kolaylaştıracak. Abu Dabi’deki kripto para projeleri ve startuplarda bu girişim tarafından desteklenecek.

Grişimin ana ortakları arasında First Abu Dhabi Bank’ın (FAB) yenilik merkezi FAVRİC de yer alacak.

Hub71 Genel Müdür Yardımcısı Ahmad Ali Alwan, Hub71+ Digital Assets’in piyasaya sürülmesinin, Abu Dabi’nin küresel ölçekte değişim ve dönüşümü yönlendiren rolünü temsil ettiğini belirtti.

FAB Grup Operasyon Direktörü Suhail Bin Tarraf bu ortaklığın bankanın blockchain, NFT’ler ve metaverse gibi yenilikler konusunda müşteri taleplerini yerine getirmelerine olanak tanıyacağını ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları