Kripto HaberleriHaberlerAdam Back: 11 Yıl Önceki BTC'ler Satoshi'ye Ait Değil!

Adam Back: 11 Yıl Önceki BTC’ler Satoshi’ye Ait Değil!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimi yatırımcıları, özellikle Bitcoin yatırımcıları bugün çok büyük bir şok yaşadılar. Gün içerisinde 11 yıl önce açılan bir cüzdandan 50 BTC 11 yıl aradan sonra transfer edildi. İlk Bitcoin sahibi olan cüzdanlardan bir tanesi olarak gösterilen bu cüzdandan 2 ayrı cüzdana Bitcoin aktarılması “Satoshi harekete mi geçiyor?” sorusuna neden olmuştu.

İlgili Haber
2009 Yılında Üretilen Bitcoinler Harekete Geçti! Satoshi Nakamoto Gün Yüzüne Mi Çıkıyor?

Ancak bazı uzmanlar, özellikle de Adam Back bu konuda kendisinin durumu yakından izlediğini, Satoshi’nin böyle bir adım atsa daha farklı seçenekleri olduğunu belirtti. Aktarımın çok eski Bitcoin madencileri tarafından yapılmış olabileceğini, ancak bu kişinin Satoshi olmadığını düşündüğünü ifade etti.

Kısa süre içerisinde bugün gün içerisinde bu konu Bitcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmazken, özellikle bazı internet sitelerinde onlarca sayfa bu konu konuşulmuştu. Adam Back’e katılanların oranı fazla olsa da, özellikle bazıları Satoshi’nin artık kendisini bir şekilde göstermesi gerektiğini düşünüyor.

*Son günlerde Adam Back’in de Satoshi Nakamoto olduğu hakkında birçok iddia ortaya çıkmıştı. Tam da bu iddialar üzerine böyle bir olayın yaşanması ve bu açıklamanın gelmesi kafalarda iyice soru işaretleri oluşmasına sebep oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları