AnalizBitcoin

ADVFN CEO’su, “Bitcoin Bunu 4 Yılda Bir Yapıyor!” Dedi, Yeniden BTC Alımı Yapacağı Seviyeyi Açıkladı

ADVFN'nin CEO'su Clem Chambers, Bitcoin'den başka hiçbir projeye güvenmediğini belirtti.

Bitcoin’deki yükseliş beklentileri sürerken bir değerlendirme de ADVFN’nin CEO’su Clem Chambers’tan geldi.

Avrupa’nın önde gelen hisse senedi şirketi ADVFN’nin CEO’su Clem Chambers piyasa değerlendirmelerinde bulunduğu son röportajında, Bitcoin’de hangi seviye gelirse alım yapmak gerektiği konusunda tüyolar verdi.

Bitcoin’deki fiyat dalgalanmasının 4 senede bir aynı döngüyle devam ettiğini belirten ünlü isim, 2013 ve 2017’den sonraki 4 senelik periyotta Bitcoin’in yeniden düşüşe geçeceğini, 20.000 hatta 10.000 doların altına inileceğini belirtti.

Bitcoin alımı yapmak için bu tür bir fiyat hareketlenmesini bekleyen Chambers , “Bu olduğunda tekrar satın almaya başlayacağım.” dedi.

Uzun vadede güçlü bir boğa koşusunun başlayacağına inansa da yakın bir gelecekte düzeltme beklentisini olduğunu belirten Chambers, uzun vadeli yatırımcıların her küçük piyasa hareketlenmesinde satış yapma eğilimine düşmemeleri gerektiğini, bunun yerine düşük fiyatları alım yapmak için bir fırsat olarak kullanmaları gerektiğini söyledi.

“Bitcoin’den Başka Güvenecek Kimse Yok!”

Öte yandan Bitcoin ile en yakın rakibi olan Ethereum’u karşılaştıran ünlü CEO, tercihini BTC’den yana kullandı. Böylesi bir karşılaştırmada Bitcoin’e kefil olacağını belirten Chambers, “Bitcoin’e güveniyorum. Siz de güvenebilirsiniz çünkü başka güvenecek kimse yok!” dedi.

“Mevcut Bitcoin Grafiğiyle 2017 Tamamen Aynı!”

Özellikle 2017’deki Bitcoin grafiğiyle şimdikini kıyaslayan ve arada hiçbir fark olmadığını belirten CEO, görülecek seviyelerin sırasıyla 13 bin ve 120 bin olduğunu sözlerine ekledi ve yatırımcıları sabırlı olmaya davet etti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
8 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu