AnalizBitcoin

ADVFN CEO’su, “Bitcoin Bunu 4 Yılda Bir Yapıyor!” Dedi, Yeniden BTC Alımı Yapacağı Seviyeyi Açıkladı

ADVFN'nin CEO'su Clem Chambers, Bitcoin'den başka hiçbir projeye güvenmediğini belirtti.

Bitcoin’deki yükseliş beklentileri sürerken bir değerlendirme de ADVFN’nin CEO’su Clem Chambers’tan geldi.

Avrupa’nın önde gelen hisse senedi şirketi ADVFN’nin CEO’su Clem Chambers piyasa değerlendirmelerinde bulunduğu son röportajında, Bitcoin’de hangi seviye gelirse alım yapmak gerektiği konusunda tüyolar verdi.

Bitcoin’deki fiyat dalgalanmasının 4 senede bir aynı döngüyle devam ettiğini belirten ünlü isim, 2013 ve 2017’den sonraki 4 senelik periyotta Bitcoin’in yeniden düşüşe geçeceğini, 20.000 hatta 10.000 doların altına inileceğini belirtti.

Bitcoin alımı yapmak için bu tür bir fiyat hareketlenmesini bekleyen Chambers , “Bu olduğunda tekrar satın almaya başlayacağım.” dedi.

Uzun vadede güçlü bir boğa koşusunun başlayacağına inansa da yakın bir gelecekte düzeltme beklentisini olduğunu belirten Chambers, uzun vadeli yatırımcıların her küçük piyasa hareketlenmesinde satış yapma eğilimine düşmemeleri gerektiğini, bunun yerine düşük fiyatları alım yapmak için bir fırsat olarak kullanmaları gerektiğini söyledi.

“Bitcoin’den Başka Güvenecek Kimse Yok!”

Öte yandan Bitcoin ile en yakın rakibi olan Ethereum’u karşılaştıran ünlü CEO, tercihini BTC’den yana kullandı. Böylesi bir karşılaştırmada Bitcoin’e kefil olacağını belirten Chambers, “Bitcoin’e güveniyorum. Siz de güvenebilirsiniz çünkü başka güvenecek kimse yok!” dedi.

“Mevcut Bitcoin Grafiğiyle 2017 Tamamen Aynı!”

Özellikle 2017’deki Bitcoin grafiğiyle şimdikini kıyaslayan ve arada hiçbir fark olmadığını belirten CEO, görülecek seviyelerin sırasıyla 13 bin ve 120 bin olduğunu sözlerine ekledi ve yatırımcıları sabırlı olmaya davet etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
8 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Bu CHAMBERS çapsızı , bundan 8 , 9 ay önce XRP/USD için ölümcül düşüş projesine yenik düşeceğini XRP/USD fiyatının 0,2540 ‘ den 0,0500 seviyesine , BİTCOİN içinde 18.000 dolardan yeniden 6.000 seviyesine çekileceğinin mantıksız sinyallerini vermişti , ben inatla tam tersini yaptıktan 4 ay sonra söylentilerin asılsızlığını ispat etmiş oldum…😡😡😡

Anonim

A.m.k tenekesi sattirip millete zarar ettirip alttanmi alasin a.m.k

Anonim

Aynen öyle,tek dertleri daha da düşsün de daha da ucuza mál edelim ama yemezler canim…

Anonim

Sermaye babalarının talimatıyla algı yönetimi gerçekleştiren CHAMBERS (deliksiz çember) , cebine 5 , 10 milyon dolar avanta girecek diye küçük yatırımcıyı BALİNALARIN önüne yem yapmaya çalışıyor…ELON MUSK bile bu heriften daha dürüst açıklamalar yapıyor…😡😡😡😡😡

Yasin

Güçlü ellerin sözüne hiç bir zaman inanmayın. Satın ki bir daha asla alamayacağınız seviyeye getirelim naraları bunlar. Ama yemezler. Ölene kadar tutar millet.

Z.a

🤣

Faik

10000bini tarrağımda görürsün

Kuzeysarnic

10 bin hayalde 13-15 bandına uğrayacak


Başa dön tuşu