AnalizCardanoHaberler

Afrika’daki Ortaklıklar Cardano’yu (ADA) 10 Dolara Taşıyabilir Mi?

Analistler ADA için nasıl bir yol haritası çiziyor?

Birçok analist kasım ayında takip edilmesi gereken altcoinler listesine Cardano’yu (ADA) dahil ediyor. Birçoğu da ADA’nın piyasa değerine göre ilk 5 kripto para birimi arasına dahil olabileceğini öngörüyor.

Kripto para analisti ve YouTuber Gert van Lagen ise ADA’nın devam etmekte olan boğa piyasasında fiyat keşfi moduna girmesini bekliyor. ADA’nın fiyat trendini değerlendiren Lagen, Cardano ile Ethereum katilinin 2017 boğa koşusundaki performanslarını karşılaştırdı.

2018-20 ve 2020-22’deki ADA fiyat trendinin yan yana karşılaştırması

Buna göre analistin ADA fiyatı için 2022 hedefi 22 dolar. Öte yandan Lagne, yaptığı analizlere dayanarak Cardano’nun 2021 sonuna kadar 10 doları aşmasını bekliyor.

FXStreet analistleri ise Cardano’nun (ADA) yükselişe geçmesi için 2,10 dolar desteğini mutlaka geri alması gerektiğine inanıyorlar. FXStreet analistlerinin ayrıntılı analizleri için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

Hoskinson Gözünü Afrika’ya Dikti!

Cardano kurucusu Charles Hoskinson ise Afrika’daki yeni ortaklıklar için canla başla çalışıyor. Cardano’nun istikrara odaklandığını belirten Hoskinson, ADA yanığı söylentilerini de reddederek şu an için öncelikli hedeflerinin Blockchain teknolojisini Afrika’ya tam bir şekilde entegre etmek olduğunu söylüyor.

Hoskinson’a göre Cardano’nun Afrika hükumetleriyle olan ortaklıkları, ABD’deki düzenleyicileri etkileyebilir. ABD’li regülatörlerin henüz Blockchain endüstrisini kurmaya odaklanmadığına dikkat çeken Cardano kurucusu, Afrika’nın Blockchain teknolojisini diğer kıtalardan daha hızlı benimsemeye benzersiz bir şekilde hazır olduğunu belirtiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu