HaberlerXRP

Ağ Aktivitesi Arttı! Ripple (XRP) Patlamaya Hazırlanıyor!

Ripple'a ilişkin beklentiler pozitif.

Haber saatimiz itibariyle 1.10$’dan işlem gören Ripple, 51 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük 6. kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Son 24 saatte %2 primlenen Ripple, SEC davasının gölgesinde marketteki varlığını sürdürmeye devam ediyor.

Santiment verilerine göre Ripple’daki ağ aktivitesi geçen haftaya göre %394 oranında yükseldi. 6700 yeni adres Ripple ağında etkileşim göstermeye devam ederken, yükselişin boyutu grafikte de görülüyor. Önceki hareketlere baktığımızda aktif adres sayısındaki yükselişi fiyat yükselişinin de takip ettiğini gözlemliyoruz.

Ripple’daki ağ aktivitesi fiyata ilişkin beklentileri yükseltirken, popüler analist Peter Brandt’ten de Ripple’a ilişkin bir analiz geldi.

Bir yatırımcının “%1 sermayenizle en sevdiğiniz altcoine (XRP) atlamak ve yolculuğun tadını çıkarmak için geç değil” sözüne yanıt veren Brandt, XRP grafiğini paylaşarak, “Yapısal olarak uzun vadeli olan bu grafikte potansiyel var” dedi.

Brandt’ın XRP’ye ilişkin beklentileri daha uzun vadeli olsa da ağdaki aktivite artışı yakında bir pump dalgası görebileceğimizin sinyalini veriyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu