coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBu Altcoinden Airdrop Alan Balina Satış Yaptı! Satışların Devamı Gelecek Mi?

Bu Altcoinden Airdrop Alan Balina Satış Yaptı! Satışların Devamı Gelecek Mi?

Lookonchain ARB airdrobundan sonra TRIDENT adlı balinanın ARB'lerini sattığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum’un önde gelen Layer- 2 ağı olan Arbitrum, ekosistemindeki uygun merkezi olmayan özerk kuruluşlara (DAO) token dağıtımına başladı.

Arbitrum’dan gelen zincir üzerindeki veriler, vakfın bugün yaklaşık 130 DAO adresine önemli miktarda ARB tokenı aktardığını gösterdi.

İlgili Haber  Son Dönemin Popüler Altcoini, DAO'larına Token Dağıtımı Başlattığını Duyurdu!

Bu dağıtımdan sonra popüler kripto para analiz platformu Lookonchain, Arbitrum’un gün içinde 131 DAO adresine 90.15 milyon ARB (118 milyon dolar değerinde) airdropu yaptığını söyledi.

Airdrop yapılan adreslerin listesini paylaşan Lookonchain, TRIDENT adlı balinanın ARB’lerini aldıktan sonra 3 adres aracılığıyla 1.31 $’dan 131.345 ARB (172.000 dolar değerinde) sattığını söyledi.

“Arbitrum , 8 saat önce 131 DAO adresine 90.15 milyon ARB (118 milyon dolar değerinde) airdropu yaptı. İşte airdrop alan adresler.

Özellikle, TRIDENT isimli balina 257.540 ARB (337.000 dolar değerinde) aldıktan sonra 3 adres aracılığıyla 1.31 $’dan 131.345 ARB sattı.”

Airdrop alan adreslerin ARB’lerini satıp satmayacağını zaman gösterecek.

İlk 100 kripto para arasında 35.sırada yer alan Arbitrum, son 24 saat içerisinde %1,73 oranında düşüş yaşayarak 1,32 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail