Ana SayfaBorsaAlım Satım Yapmayan Müşterilerine Ceza Keseceğini Açıklayan Borsa, Tepkilere Dayanamadı!

Alım Satım Yapmayan Müşterilerine Ceza Keseceğini Açıklayan Borsa, Tepkilere Dayanamadı!

Takip et

Lüksemburg merkezli kripto para borsası Bitstamp Çarşamba günü yaptığı açıklamada, müşterilerden gelen tepkiler üzerine inaktivite ücreti alma planlarını iptal ettiğini duyurdu.

Borsa CEO’su Konuyla İlgili Açıklama Yaptı

Şirketin CEO’su JB Graftieaux yaptığı açıklamada konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Müşterilerimizden inaktivite ücretine yönelik tepkileri dikkate aldık. Herkesin endişelerini dikkate aldık ve iptal etmeye karar verdik.”

CEO, “Müşterilerimizi dinlemek hizmet DNA’mızın bir parçasıdır” diye ekledi.

Şirket Cuma günü yaptığı açıklamada, bakiyesi 200 euronun altında olan ve önceki 12 ay içinde herhangi bir faaliyet göstermemiş olan hesaplar için aylık 10 Avro ücret almaya başlamayı planladığını söyledi. Borsa, bu açıklamasında inaktif hesapları kayıtları altında tutmanın maliyetli bir işlem olduğunu söylemişti.

İlgili Haber
Söz Vermişlerdi, Nihayet Geldi: Bu Büyük Borsa Shiba Inu'yu (SHIB) Listeliyor!

Kripto para borsası yeni yaptığı açıklamasında, kripto piyasalarındaki mevcut sıkıntıları kabul etmekle birlikte, müşterilerin şirketin mali durumu hakkında endişe duymaması gerektiğini belirterek, şu anda zor durumda olan ve haberlere konu olan şirketlerin hiçbirine maruziyetinin olmadığını bildirdi.

Kripto piyasasındaki düşüş dalgası ile birlikte borsaların en önemli gelir kaynaklarından biri olan işlem ücretlerinden elde ettikleri gelir miktarında azalma yaşanmıştı. Bununla birlikte birçok kripto borsası maliyet kısma amacıyla çalışanlarının bir kısmının işine son vermiş ve yeni işe alacağı çalışanlarının da işlemlerini iptal etmişti.

Piyasadaki düşüşün Terra ekosisteminin Mayıs ayı başlarında çökerek 40 milyar dolarlık bir gerileye sebep olmasının ardından geldiği düşünülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları