coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinAlman Hükümeti Bitcoin Satışlarının Ardından Karar Değiştirdi! Borsalardan Bitcoin Çekti! İşte Detaylar

Alman Hükümeti Bitcoin Satışlarının Ardından Karar Değiştirdi! Borsalardan Bitcoin Çekti! İşte Detaylar

Alman hükümet cüzdanı, dün gece geç saatlerde yaklaşık 141 milyon dolar değerinde 2.442 Bitcoin (BTC) aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Borsalara ve piyasa kuruluşlarına yapılan önemli Bitcoin işlemlerinden sorumlu olan Alman hükümet cüzdanı, dün gece geç saatlerde yaklaşık 141 milyon dolar değerinde 2.442 Bitcoin aldı.

Alman Hükümeti Borsalardan ve Tüzel Kişilerden 141 Milyon Dolarlık Bitcoin Aldı

Arkham’dan alınan verilere göre, hükümet cüzdanı kripto borsası Kraken’den 903 Bitcoin (52,3 milyon dolar) akışı gördü.

Ayrıca, zincir üstü analiz platformu tarafından şu anda etiketlenmemiş adreslerden 1.529 bitcoin (88,6 milyon dolar) transfer edildi. Bitstamp’tan 10 Bitcoin (575.000 dolar) daha alındı.

Alman hükümetinin kontrolündeki cüzdana yapılan bu girişler, bir önceki gün borsalara ve kuruluşlara yapılan 10.853 bitcoinin (o sırada 637,7 milyon dolar değerinde) önemli bir çıkışını takip ediyor.

İlgili Haber  Binance, Bu Tarihte Bakım Nedeniyle Para Yatırma ve Çekme İşlemlerini Askıya Alacağını Açıkladı!

Analist Steven Zheng’e göre, Bitcoin’lerin geri dönüşü, kripto borsası ile ülke arasındaki bir satış anlaşmasının parçası olarak satılmadıklarını gösteriyor.

Bu faaliyet, Alman hükümetinin Ocak ayında artık feshedilmiş olan film korsanlığı web sitesi Movie2K’dan ele geçirilen 50.000 el konulmuş Bitcoin’i elden çıkarmak için devam eden stratejisiyle uyumludur.

Hükümetin yaklaşımı eleştirilere yol açmış, Alman Federal Meclisi üyesi ve Bitcoin savunucusu Joana Cotar, kapsamlı bir Bitcoin stratejisi olmadan bitcoinleri alelacele satma kararını “verimsiz” olarak nitelendirmiştir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları