Altcoin

Altcoin Fiyatlarında Ilımlı Yükseliş

XRP fiyatı %4'e yakın değer kazanırken, Ethereum ise %2.5 üzerinde değer kazandı.

Büyük kripto para birimi yatırımları yapmak için fiyatların düzelmesini bekleyen çok sayıda yatırımcı son dönemde beklediği bu fiyat beklentilerinin tutmamasından yakınmaktaydı. Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatı tam tersine 9.000 dolara kadar gerilemiş, bazı yatırımcılar ise panik satışlar yapmaya başlamıştı.

Hindistan, Çin, Güney Kore ve Japonya gibi Asya bölgesi ülkelerinde Bitcoin alımı son dönemde normal düzeyde seyretmiş, ancak özellikle de Çin’de Bitcoin’e ilginin haftalık olarak azalma yönünde eğilim gösterdiğinden söz edilmişti.

233 dolara yükselen Ethereum, 0.183 dolar seviyesine yükselen XRP ve 9.200 dolara yükselen Bitcoin fiyatı piyasa için son derece önemli görülen bir yükseliş eğilimine girmiş durumda. Fiyat artışlarının devam edip etmeyeceğine bağlı ise soru işaretleri var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu