Kripto HaberleriAltcoinAltcoin Kurucusu Tüm Coinlerini Hazineye Bağışladığını Duyurdu: "Artık Hiç Coin Tutmuyorum"

Altcoin Kurucusu Tüm Coinlerini Hazineye Bağışladığını Duyurdu: “Artık Hiç Coin Tutmuyorum”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Popüler altcoin Waves’in (WAVES) kurucusu Sasha Ivanov, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında son dönemde kendisi hakkında ortaya atılan iddialara cevap niteliğinde bir yazı paylaştı.

Bilindiği üzere Waves üzerindeki stablecoin olan USDN fiyatı 1 dolara olan sabitliğini kaybetmiş ve ardından ismi değiştirilerek “stablecoin vasfından” çıkarılmıştı. Bununla birlikte Ivanov ikinci bir stablecoin çıkaracağını açıklamış ve bu coinin asla 1 dolara olan sabit fiyatını kaybetmeyeceğini iddia etmişti.

USDN stablecoini yapılan değişikliğin ardından XTN olarak adlandırıldı.

Ivanov, Tüm Waves Altcoinlerini Proje İçin Bağışladığını Bildirdi

Ivanov yaptığı son açıklamasında Waves ekosisteminin artık tamamen merkeziyetsiz kripto para projelerinden oluştuğunu ve kendi yol haritaları olduğunu söyledi. Ivanov ayrıca artık Waves üzerindeki hiçbir projeden maddi olarak yararlanmadığını ve sadece danışman rolü üstlendiğini de ekledi:

“Waves ekosistemi ve benim bu ekosisteme katılımım hakkında birkaç şeyi açıklığa kavuşturmanın zamanı geldi. Waves, kendi yol haritalarına sahip bağımsız projelerden oluşan, merkeziyetsiz bir ekosistem haline gelmiştir. Waves’teki hiçbir projeden menfaat sağlamıyorum, sadece bazılarının danışmanlığını yapıyorum.”

İlgili Haber
IMF'den Dünya Ülkelerine Kripto Para Uyarısı ve Çağrısı Geldi!

Ivanov bunun ardından şaşırtıcı bir şekilde tüm ekosistem tokenlerini XTN hazinesine aktaracağını bildirdi. Kurucu bundan böyle elinde hiç Waves altcoini kalmadığını ve buna ek olarak herhangi bir kripto paraya da yatırımı olmadığını açıkladı:

“XTN (eski ismiyle $USDN) korunacak ve geliştirilecektir. Ekipler ve ben, hazine değerini artırmak ve $XTN’nin piyasa değerini desteklemek için ekosistem tokenlerini bağışlayacağız.

Kapsamlı bilgilendirme: tüm ekosistem tokenlerim $XTN hazinesine bağışlanacaktır. Şu anda herhangi bir $WAVES tokeni tutmuyorum (veya bu bağlamda başka bir kripto)”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları