AltcoinHaberler

Altcoin Projesi 300 Milyon Dolar Yatırım Aldı: Fiyatında Ralli Başladı!

Bu altcoin projesi finansman turunda 300 milyon dolarlık yatırım alınca fiyatında büyük bir ralli yaşamaya başladı.

NYM Technologies şirketinin son duyurusuyla birlikte NYM altcoini büyük bir ralli yaşadı.

Altcoin Projesi NYM Finansman Turunda 300 Milyon Dolar Topladı

NYM’nin CEO’su Harry Halpin, kısa bir süre önce mixnet geliştirimi için 300 milyon dolarlık yatırım aldıklarını bildirdi.

Haberin duyurulmasıyla birlikte NYM tokeni %30 değer kazandı.

NYM fiyatındaki yükselişi gösteren fiyat zaman grafiği.

Bu yazının yazıldığı anlarda NYM tokeni 0.86 dolardan işlem görüyor. Altcoinin 24 saatlik işlem hacminde de %100’ün üstünde artış gözlendi. Bu kripto paranın kısa bir süre önce büyük borsalarda listelenmesinin ardından finansman turunda böyle yüksek bir yatırım alması da ilginç bir detay olarak kayda geçti.

Şirket yaptığı açıklamasında risk sermayedarlarının projeleri terk ettiği bir dönemde yatırımcıların güvenini kazanmayı başardıklarını söyledi. Daha önceki finansman turlarında katılım gösteren risk sermayedarları şirketin bu son turunda da yer aldı.

NYM, kullanıcıların internette takip edilmemesine yardımcı olan yeni jenerasyon bir çok amaçlı mixnet hizmeti sunuyor. Bilgilere göre bu amacına ulaşabilmek için şirket kripto endüstrisinin kilit isimlerinden yatırım aldı. Polychain, Andreessen Horowitz (a16z), Tioga Capital, Eden Block ve diğer yatırımcılar NYM’nin finansman turuna katıldı.

CEO’nun açıklamasına göre finansman turunda 50.000 dolardan birkaç milyon dolara kadar yatırımlar yapıldı. Şirket, toplanan 300 milyon dolarlık miktarın gelecekte ihtiyaç duyulması halinde farklı aşamalarda kullanılacağını bildirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu