AltcoinKripto Para

Altcoinler Neden İlgi Görmüyor? – Altcoin Fiyatlarını Yükseltecek Hamle Nedir?

Altcoinler Bitcoin'e göre daha az ilgi görüyor.

Kripto para piyasasını bilen bilir, kısa süre içerisinde her saniye veya her dakika başı değişim olması mümkündür. Kripto para birimlerinin ilgi çekmesi ve değerinin artışı için yapılması gereken bazı şeyler var. Bunlar arasında ilk sırada lobicilik geliyor. Eğer kripto para analistleri birkaç kişi ”Ethereum gelecek 1 yıl içerisinde 10.000 dolar olacak” diye ısrarla arka arkaya açıklamalar yaparsa kripto para piyasasındaki yatırımcılar bu konuda altcoin alımına yönelebilirler.

Altcoin kripto para birimlerinin adı sanı sınırlı değil. 2000’den daha çok kripto para birimi yani altcoin var ve kripto para yatırımcıları giderek artan ilgi nedeniyle bu kripto paraların sayısı da giderek daha fazla artıyor. Altcoinler neden yükselmiyor? Bu sorunun yanıtı bir önceki yanıtımızda vardı.

Altcoinlerin bir türlü Bitcoin’e rakip olamaması ve Bitcoin’e bağlı olarak hareket ediyor olmaları kripto para birimi sahipleri açısından bir türlü istedikleri yükselişin olmamasını sağlıyor. Bu nedenle altcoin kripto para birimi yatırımlarının değeri beklenenden daha az yükseliyor ve kripto para yatırımcılarının Bitcoin’e yönelmesine sebep olabiliyor.

An itibarı ile yüzde 63.5 seviyelerinde olan Bitcoin’in piyasa hakimiyeti yüzde 50 55 seviyelerine inmeden altcoinlerde bir ralli olması beklenmiyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı