binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoin"Altcoinler patlamaya hazır bir volkan"

“Altcoinler patlamaya hazır bir volkan”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para denince akla gelen isimlerden olan Wall Street analisti Tom Lee, birkaç ay içerisinde altcoinlerin fiyatında ciddi artışlar olabileceğine değindi.

Birkaç gün önce yaşanan Bitcoin’deki ciddi değer kaybı altcoinler üzerinde deprem etkisi yaşattı. Bitcoin yüzde 10 civarında düşerken hacme göre ilk 20’deki altcoinler yüzde 15 ila 25 arasında değer kayıpları yaşadı. Özellikle geçtiğimiz 30 gün boyunca 2018 senesindeki en düşük fiyat seviyelerini gören altcoinler Tom Lee’ye göre patlamaya hazırlanıyor.

Thomas Lee, şirket bünyesinde Altcoin Düzeltme Endeksi oluşturduklarını ve bu endeksin son düşüşlerden sonra yüzde 97 oranlarına çıktığını dile getirdi. Lee bu seviyenin 25 Ekim 2014’den bu yana en yüksek seviye olduğunun altını çizdi.

Ayrıca daha önce bu değerin yüzde 87’ye vardığı noktalarda küçük çaplı bir altcoin rallisi yaşandığını hatırlattı.

Öte yandan Lee bu düşüşleri kötü ve olumsuz olarak değerlendirenlerin aksine, piyasanın olgunlaşması için yararlı buluyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail